Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ın ünlü şarkıcı Arto'yu tehdit ettirdiği iddialarının ortaya atılamsının üzer,ne aynı çetenin Gizem Kara adlı şarkıcıyıda tehdit ettiği öne sürüldü.

Çıkan bu haberlerin ardından Gizem Kara kimdir ve hayatına dair ayrıntılar araştırılmaya başlandı. Peki Gizem Kara kimdir? Kaç yaşında? Kim neden tehdit etti? Kerimcan Durmaz, Arto'yu tehdit ettirdi mi? sorularının yanıtı haberimizin detayında...

KERİMCAN DURMAZ, ARTO'TU TEHDİT ETTİRDİ Mİ?

Savaş S.'nin elebaşılığını yaptığı organize suç örgütüne yönelik bir operasyon düzenlendi ve 7 kişi gözaltına alındı.

Polisin yürüttüğü teknik takip sonucunda şarkıcı Gizem Kara'nında tehdit edildiği belirlendi. Cezaevinde tutuklu olarak bulunan Savaş S.'nin adamlarının ifadelerine başvuruldu ve Gizem Kara'nın dayısı ile kavga ettiklerini dile getirdiler. Olayın devamında ise Güzem Kara'ya dayısına iletmesi için mesaj verdiklerini belirttiler.Diğer yandna sosyal medya fenomeni ve ünlü DJ Kerimcan Durmaz'ın adı çete üyelerinin yaptığı konuşma arasında geçti.

İddialar göre, Arto, sosyal medya hesabı üzerinden Kerimcan'a hakaret ediyordu. Bunun üzerine Kerimcan, çete üyelerinden ricada bulundu ve Arto'yu uyarmalarını istedi.

KERİMCAN İDDİALARI KESİN BİR DİLLE YALANLADI

Ünlü DJ Kerimcan Durmaz, emniyete çağırıldı ve ifadesi alındı. Kerimcan Durmaz, iddiaları kesinlikle kabul etmedi.GİZEM KARA KİMDİR?

Gizem Kara, 1988 yılında doğdu. Ünlü şarkıcı aslen Balıkesir Bandırma Roman asıllıdır.

TRT Radyosu'nu 17 yaşında 1.'lik ile kazanmış olan Gizem Kara, Türk Halk Müziği eğitimi aldı. Üniversite eğitimi almamıştır. Konsevatuar bölümünü kazanan Kara, gidememiştir.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.