Geçtiğimiz haftalarda Survivor 2018'de İstanbul ödülünün kazanan Gönüllüler takımı sevdikleri ile buluşmuştu. Gizem Hatipoğlu, eşi Hakan Hatipoğlu'na hamile olduğunu söylemek içimbir sürpriz hazırlamış ve duygusal anlar yaşanmıştı.

Hakan Hatipoğlu dün akşam ekranlara getirilen Survivor 2018 son bölümünde halktan gelen SMS oylaması sonucunda en az oyu alarak adaya veda eden isim oldu.

Gizem Hatipoğlu, eşine destek olabilmek için sosyal medya hesabından destek paylaşımında bulundu.

İşte Gizem Hatipoğlu'nun o paylaşımı;Fotoğrafın altına, 'Veda zamanı'... Aslında kavuşma zamanı. Sen hep ayrılıklar güzeldir eğer kavuşmalar bir fazlaysa derdin. Survivor'a giderken seni yalnız bırakmak istemiyorum demiştin. Bırakmamışsın da... Gönül isterdi ki Hako'm Kıbrıs'a gidenlerden olmanı ama nasip buraya kadarmış.

En önemlisi çok şükür ki sağlıkla tamamladın bu zorlu mücadeleyi. 5 aydır her gün ayrı bir heyecan yaşattın bize. Seninle sevindik seninle ağladık. İstanbul ödülü'nde 7 yıllık evliliğimizin meyvesi kızımızı babasına müjdelemek var ya, işte o en anlamlısıydı benim için. Senin haberi aldığında ilk sevincini hayatım boyunca unutamayacağım.

İyi ki tekrar katılmışsın Survivor'a. İyi ki... Konseydeki son konuşmanda da vicdanınla, insanlığınla, yine bizi duygulandırdın. Sen hem iyi bir insansın hem de iyi bir Survivor. Şimdi de çok iyi bir baba olacaksın buna eminim. Sevenlerin, dostların, tüm destekçilerin, ailen olarak heyecanla bekliyoruz seni. Gönlümüzün şampiyonu şimdi yuvana dönme zamanı... Gel hadi, kızımla, ailenle seni heyecanla bekliyor olacağız havaalanında... Ve şunu bil ki aşkım, aşık olduğun iki kadın seninle gurur duyuyor.' notunu düştü.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.