Çıplak videosuyla günlerdir gündemden düşmeyen ciciş kardeşlerden Esra Ersoy bir açıklama daha yaptı. Ersoy; ''Erkek arkadaşımı sinirlendirmek için çektim. Çok sarhoştum. Ne yaptığımı hatırlamıyorum'' dedi.

Geçtiğimiz günlerde çektiği video ve sonrasında yaşanan kavga haberleriyle gündeme bomba gibi düşen ciciş kardeşlerden Esra Ersoy bir açıklama yaptı.

''ÇOK İÇMİŞTİM ŞARHOŞTUM''

Hastaneye yatma sebebimiz olanlar utansın diye sözlerine başlayan Ersoy; ''Konuşmaya devam edin karşınızdakiler zaten insan değil duyguları yok, gururu yok konuşun konuşun. Vicdanınız rahat olsun.

Sarhoştum, çok içmiştim ne dediğimi, ne yaptığımı hatırlamadığım bir video yolladım daha önceden bir ilişki yaşadığım birine'' şeklinde açıklama yaptı.

VİDEOYU KARDEŞİM YAYMADI

O videoyu kardeşim kesinlikle servis etmedi bunu da yanlış haber olarak yapmayın diyen Ersoy; ''O videoyu ben sadece tek bir kişiye yolladım. Ondan sonrası böyle oldu. Kim yaydı nasıl oldu bilmiyorum ama ben çok kötü günler geçiriyorum'' diyerek devam etti.

O VİDEODAKİ ERKEK ARKADAŞIMDI

Esra Ersoy; ''Bu arada videodaki erkek de erkek arkadaşımdı, o bana hata yaptı, ben de onu sinirlendirmek için çekmiştim.(Hata yapmışım kabul) O da o sırada telefonu elimden almaya çalıştı benimle baş edemeyince evden çıktı sinirle. O anda kamerada çıkmış. O videoyu yayana da benim ve kardeşim hakkımızda iftiralar atanlara da yazıklar olsun" dedi.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.