ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz heyecan dolu 99. bölümünün ardından 100. yeni bölüm fragmanı için araştırmalar başladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 100. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 100. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar...

Başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın rol aldığı dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 100. yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı büyük merak konusu oldu.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 100. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 100. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 100. yeni bölüm fragmanında; Meryem'in hastalığını kendisinden gizlemesi üzerine Hızır bütün gerçekleri öğrenmek istiyor. Hızır'ın 'Bu hayattaki en çok sevdiğim insanın ömrüyle, sağlığıyla ilgili her şeyi öğrenmeye geldim. Meryem'in sağlığı hiç bir şeyden önemli değil. Yaşasın da benden nefret ederek olsa da olur.' sözleri fragmana damgasını vurdu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 100. yeni bölümü ile 25 Nisan Çarşamba akşamı saat 20:00'da ATV'de...

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.