Eren Talu kimdir? Eren Talu kaç yaşında? Eren Talu nereli? Eren Talu ne iş yapıyor? Eren Talu hakkında merak ettikleriniz haberimizin içeriğinde, İşte detaylar...

Eren Talu kimdir?

Ailenin en büyük çocuğudur. Kardeşi de kendisi gibi mimardır. Talu’nun okuduğu lise Galatasaray Lisesi’dir. Güzel Sanatlar Akademisi mezunudur. Aynı zamanda, Galatasaray Kulübü Divan Kurulu üyesidir. Bir süre kulübe yöneticilik yapmıştır.

1960 yılında doğmuş olan Eren Talu, iki çocuklu bir ailede büyümüştür. Kendisi, yaptığı projelerden dolayı merak edilmektedir. Ailenin en büyük çocuğudur. Kardeşi de kendisi gibi mimardır. Talu'nun okuduğu lise Galatasaray Lisesi'dir. Güzel Sanatlar Akademisi mezunudur. Aynı zamanda, Galatasaray Kulübü Divan Kurulu üyesidir. Bir süre kulübe yöneticilik yapmıştır. Lakabı nedir? sorusu, hayatı hakkında sıkça sorulan sorular arasında. ‘‘Whites'' mimarımızın lakabıdır. Yalın bir anlayışı benimsemiş olduğu mimari bakışından ötürü bu isim ile anıldığını söyleyebiliriz. Beyaz dışında lakapları arasında; siyah ve kırmızı da bulunur. Yapmış olduğu mimari çalışmalarından ötürü lakabının bu şekilde verilmiş olduğunu söyleyebiliriz.

 Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.