Ebru Şallı ile adı aşk dedikodularına karışan Uğur Akkuş ve tedbir nafakası alamayan eski eşi Gonca Akkuş, birbirine girdi. Gonca Akkuş, icra memurlarıyla eşinin kapısına dayandı.

Evli işadamı Uğur Akkuş'un ünlü sunucu Ebru Şallı ile Bodrum'da kameralara yakalanınca eşi Gonca Derin Akkuş boşanma davası açmıştı.

Gonca Akkuş, geçtiğimiz gün de yıllardır kendisinden şiddet gördüğünü öne sürdüğü Akkuş'un Şişli'deki evini tedbir nafakasını ödemediği gerekçesiyle haciz memurları ve polislerle bastı.

EŞİNE SALDIRDI

Eşinin psikolojik sorunları olduğunu söyleyip çocuklarının geçici velayetini alan Uğur Akkuş, haciz memurlarını görünce sinirlendi. İşadamı, iddiaya göre eski eşine asansörde saldırdı. Araya giren polisler tarafları güçlükle sakinleştirdi. Uğur Akkuş'un nafaka borcunu ödeyerek haciz işlemini durdurduğu da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

GÖZDAĞI VERDİ

Gonca Akkuş daha sonra sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Yasak aşk yaşadığını öne sürdüğü eşi ve Ebru Şallı'ya gözdağı verdi.

ÇOCUKLARIMIN RIZKINI KİMSEYE YEDİRMEM

Akkuş; "İyiyim arkadaşlar, Zerre korkum yok. Memur arkadaşlara minnettarım. Hakkım olanı alıyorum, almaya devam edeceğim. Allah'ın izniyle çocuklarımın rızkını kimseye yedirmem. Ben çocuklarımla tatil yaparken siz yine otel odalarına kapanıp hapis hayatına devam!'' yazdı.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.