Cem Yılmaz Defne Samyeli çifti aşklarının sürpriz bir şekilde ortaya çıkmasının ardından gecelerde birlikte eğlenmeye başladı. Geç saatlere kadar eğlenen aşıklar daha sonra Cem Yılmaz'ın Etiler'deki evine gitti.

Geçtiğimiz hafta Defne Samyeli'nin arabasının Cem Yılmaz'ın otoparkında görülmesi üzerine netlik kazanan aşk tam gaz devam ediyor.

Aşklarının bir eğlence mekanında başladığı iddia edilmişti. Magazin gündemine bomba gibi düşen aşkı gözlerden uzak yaşamayı tercih eden çift gecelerde birlikte eğlenmeye başladı.

İlk önce Emirgan'da bir mekanda eğlenen çift, günün ilk ışıklarında mekandan ayrılarak ünlü komedyenin Etiler'deki evine gitti.

DEFNE SAMYELİ SİNİRLENMİŞTİ

Geçtiğimiz hafta Defne Samyeli'nin arabası Cem Yılmaz'ın otoparkında sabaha kadar kalmış ve aşk iddiaları netlik kazanmıştı. Yılmaz ve Samyeli çıkan iddiaları geçiştirmişti. Defne Samyeli evden çıkarken boynu mordu şeklinde çıkan bazı haberlere sert bir dille tepki vermişti. İki kız çocuğu annesi olduğunu söyleyip bu tarz haber yapanları Allah'a havale etmişti.

AŞK EĞLENCE MEKANINDA BAŞLADI

Cem Yılmaz ve Defne Samyeli'nin aşklarıyla ilgili pek çok iddia ortaya atıldı. İlişkinin ilk olarak bir eğlence mekanında başladığı bunlardan birirydi. İkili ilk önce bir eğlence mekanında karşılaşmış samimiyeti ilerletmişti.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.