21 Temmuz 2018
  • Istanbul 29°
  • Ankara 26°
  • Izmir 29°
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
BIST94.082
Dolar4,7932
Euro5,6125
Altın189,916

Darısı Başımıza Yeni Bölümü Olan 3. Bölümde Neler Yaşanacak?

Show TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Darısı Başımıza dizisi 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Darısı Başımıza 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Darısı Başımıza 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Darısı Başımıza yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar...

Show TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Darısı Başımıza dizisi 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Darısı Başımıza 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Darısı Başımıza 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Darısı Başımıza yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorularının yanıtı haberimizin detayında...

Başrollerinde Ozan Dolunay, Elif Doğan ve Devrim Yakut gibi başarılı isimlerin yer aldığı Darısı Başımıza dizisi 3. bölüm fragmanı yayınlandı.

DARISI BAŞIMIZA 3. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Darısı Başımıza dizisi 3. bölüm fragmanında; Rüya, Öykü ve Cem'in ilişkisini kurtarmak için çabalarken büyük bir hata yapar ve Cem'i sakatlar. Diğer yandan Zerrin, babasının defterini Canan'dan ister.

Öte yandan Ozan, Öykü'yü sıkıştırmaya başlar ve Cem ile evlenmesine engel olacağını söyler. Cem, Öykü'yü aldatır. Bunun üzerine Öykü, Cem'e sürpriz yapmak için yanıan gider ve kız saklanır.

Peki, Öykü aldatıldığını artık öğrenecek midir?

Darışı Başımıza 3. bölümü ile 18 Temmuz Çarşamba akşamı saat 20:00'da Show TV'de...

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.