'Çocuklar Duymasın' dizisinin eski oyuncusu Furkan Kızılay yerine getirilen yeni 'Havuç' karekteri için ilk yorumunu yaptı. Furkan Kızılay; ''Zor bir şeyin altına girdi. İşi çok zor'' dedi.

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden olan Çocuklar Duymasın bir süre yayın hayatına ara verdikten sonra tekrar ekranlara dönüş yaptı.

2002 yılında yayın hayatına başlayan dizinin o zamanlar ki çocuk karekteri Furkan Kızılay dizinin tekrar başlamasıyla kadroda yer almadı.

HAVUÇ'U KİM CANLANDIRACAK

Havuç karekterinin tekrar senaryoda yer almasına karar verildikten sonra Furkan Kızılay'ın uzun yıllar rol aldığı diziye tekrar dönmeyeceğini açıklamasıyla 'Havuç'u kimin canlandrıracağı merak konsu olmuştu.

Daha sonra yeni bir yüz olan 31 yaşındaki Baran Erdoğan kadroya dahil edildi.

Karaktere ilk olarak hayat veren Furkan Kızılay bu değişiklikle ilgili bir açıklamada bulundu. 'Öğrenci Kafası: Soygun' filminin galasına katılan Oyuncu Furkan Kızılay soruları yanıtladı.

İŞİ ÇOK ZOR 

Kızılay; "Orada benim yerime oynayan arkadaşa (Baran Erdoğan) çok yüklendiler. Tabii ki kolay değil. Sonuçta 15 senelik 'Havuç' karakteri var ortada" dedi.

Genç oyuncu; "Seyircinin yeni 'Havuç'a bir anda alışması kolay olmayacak. Zor bir şeyin altına girdi. İşi çok zor, başarılar diliyorum kendisine" şeklinde konuştu.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.