Esra Ersoy'un Hacı Sabancı'ya gönderdiği iddia edilen çıplak videosu hakkında ilk kez konuşan kardeşi Ceyda Ersoy, "Kardeşimle aynı kefeye konulmak istemiyorum. Hakkımızda konuşanlara dava açacağız" dedi.

Geçtiğimiz günlerde ciciş kardeşler olarak bilinen Esra Ersoy'un çıplak kaydettiği videosunun internete sızması magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

ESRA ERSOY ÖZÜR DİLEDİ

Olayın ardından Esra Ersoy bir açıklama yaparak ''Türk halkından ve sevenlerimden kendim ve kardeşim adına özür dilerim'' demişti.

CEYDA ERSOY İSYAN ETTİ

Esra Ersoy'un videosunun ortaya çıkmasının ardından bir süre sessizliğini koruyan ciciş kardeşlerden Ceyda Ersoy, konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak kendileriyle ilgili yargısız infaz yapıldığı yönünde bir eleştiride bulundu.

Ceyda Ersoy açıklamasında:
"Ablamın şuursuzca çekilmiş olan videosuyla alakalı benim hiçbir ilgim yoktur! Lütfen 2 kişiyiz, birimiz bir şey yapınca diğerimiz de aynısıymışız gibi davranmaktan vazgeçin! Ayrıca ben ve ablam hakkında ağzına geldiği gibi konuşan Fatih Altaylı, Ali Eyüpoğlu ve Beyaz TV'deki tüm Söylemezsem Olmaz sunucuları gibi kişiler için de Türk Hukukuna başvurduğumuzu bildirmek isterim'' dedi.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.