Gelecek ay gösterime girecek olan "Tully" isimli filmdeki rolü için 20 kilo alıp daha sonra eski haline dönen Oscar'lı aktris Charlize Theron, aldığı kilolar yüzünden depresyona girdiğini açıkladı.

ORTA YAŞLI BİR KADINI CANLANDIRDI

Oscar ödüllü aktris Charlize Theron, gelecek ay vizyona girecek 'Tully' filminde annelik krizi yaşayan orta yaşlı bir kadın rolünü canlandırıyor.

ROL İÇİN 20 KİLO ALDI

Bu rol için 20 kilo alıp veren Charlize Theron rolüne hazırlanırken değişen beslenme alışkanlıkları yüzünden depresyona girdiğini itiraf etti.

20 KİLOYU BİR BUÇUK YILDA VERDİ

43 yaşındaki oyuncu, ağır kalorili bir diyet uygulamanın sanıldığı kadar kolay olmadığını söyledi.
aldığı 20 kiloyu bir buçuk yılda verdiğini ve bu sürenin beklediğinden uzun olduğunu söyleyen oyuncu;

"Canlandırdığım kadının nasıl hissettiğini anlamak istedim ve yemek yemenin beni bu kadına daha da yaklaştıracağını düşündüm. Ancak, bu durum benim için büyük bir sürpriz oldu ve depresyonla yüzleşmek zorunda kaldım. Hayatımda ilk defa bu kadar çok işlenmiş gıdayı bir arada yedim ve çok fazla şekerli içecek içtim. Bu filmde olmak benim için eğlenceli olmadı" dedi.

SÜREKLİ FAST-FOOD YEDİM

Theron, kilo almak için gece ikide kalkıp fast-food yediğini, hamburger ve milkshake ile kahvaltı yaptığını söyleyerek, "İlk üç hafta gerçekten mutluydum kendimi şeker dükkanındaki bir çocuk gibi hissettim. Sonrasında iyi hissetmedim. Aniden aşırı miktarda yediğimi ve bunun mesleğimden kaynaklandığını fark ettim'' dedi.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.