Ünlü oyuncu Buse Varol, Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı'nın sunuculuğunu üstlendiği programa katıldı. Geçtiğimiz Mayıs ayında nikah masasına oturduğu eşi Alişan'ın eski nişanlısı Eda Erol hakkında ilk kez konuşan Buse Varol, 'Ayrılmalarına üzüldüm' açıklamasında bulundu.

Buse Varol katıldığı magazin programında evliliği ve doğacak bebeği hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Buse Varol, eşi Alişan'ın eski nişanlısı Eda Erol hakkında, 'Bir gün TV'de magazin programı izlerken Alişan'ın nişanlandığını, evlenmek üzere olduğu haberine denk geldim. 'Ay bir Alişan, bir de Beyaz vardı. Geriye ben kaldım.

'AĞZIMDAN ÇIKAN, BİR DUA GİBİ EVRENE GİTMİŞ'

Alişan bekleseydi, onunla evlenirdim' diye esprili konuşma yaptım. Ağzımdan çıkan, bir dua gibi evrene mesaj olarak gitmiş. Alişan, mutluluğa adım atarken hangi kafayla bunu söyledim anlamıyorum.

'AYRILDIKLARINDA ÇOK ÜZÜLMÜŞTÜM'

'Vicdanlı bir insanım. İnanın, ayrılık haberlerine üzüldüm. Sonuçta Eda da, bir genç kız. Evlilik ve yuva hayali kurdu. Ne kadar üzülmüştür. Kendisini tanımıyorum, ama saygı duyuyorum. Sosyal medya bir dönem bizleri kıyasladı. Bu çok üzücü, sıkıcı ve kırıcıydı.

'YOLU AÇIK OLSUN, HEP MUTLU OLSUN'

Onun da özel hayatı var. Belki annesi, ya da varsa erkek arkadaşı rahatsız oluyor. Belki böylesi onun için daha iyi ve hayırlı olmuştur. Yolu açık olsun, hep mutlu olsun.' şeklinde konuştu.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

[N-#86947]
[N-#86841]
[N-#93604]
[N-#89472]