Geçtiğimiz günlerde Fatih Terim'in kızı Buse Terim ikinci çocuğu Naz'ı Miami'de dünyaya getirdi. İkinci kez annelik heyecanı yaşayan Buse Terim kızının fotoğraflarını sosyal medya hesabından sık sık paylaşarak mutluluğunu dile getiriyor.

İKİNCİ ÇOCUĞUN ADI 'NAZ'

Fatih Terim ve Fulya Terim'in küçük kızları Buse Terim 2014 yılında nikah masasına oturduğu Volkan Bahçekapılı'dan ikinci bebeğini dünyaya getirdi.

TAKİPÇİLERİYLE PAYLAŞIYOR

Buse Terim ikinci kez yaşadığı bu heyecanı sevenleriyle paylaşmayıda unutmuyor. Sosyal medya hesabından sık sık kızının fotoğraflarını paylaşarak duygularını dile getiriyor.

Buse Terim kendi sitesinden dün paylaştığı röportajında samimi açıklamalarda bulundu.

NAZ'IN SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE DOĞMASINI DİLEDİM

İlk kızım Nil'de ne olacağını bilmemenin verdiği bir acemilik vardı. Şimdi ise ne olacağını biliyordum. Ancak ne olacağını bilmek beni sanki daha da çok heyecanlandırmıştı diyen Terim; ''İlk doğumunda kime benzeyecek, kaç kilo doğacak gibi şeyler düşünürdüm. Bu sefer ise Naz'ın sadece sağlıklı bir şekilde gelmesini dileyerek girdim doğuma'' dedi.

AKLIMDA HEP 'NİL' VARDI

Terim; Aklımın ve kalbimin bir köşesinde hep kızım Nil vardı. Öyle değişik bir vicdan muhakemesi ki bu annelik, kelimelere dökmek çok zor… Şimdi Naz da ben de çok iyiyiz. Artık tek düşüncem Naz ve Nil'in birbirlerini görecekleri an'' diye ekledi.

İYİ DİLEKLERDE BULUNAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM

'Herkesten ''ikinci kez anne olmak kolay'' cümlesini duyuyorum. Gerçekten kolay olacak mı yaşayıp göreceğiz'' diyen Buse Terim; ''Tüm iyi dileklerini bana ve ailem adına gönderen herkese çok teşekkür ederim'' sözleriyle yazısını sonlandırdı.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.