Ünlü sunucu Burcu Esmersoy'un, sevgilisi Berk Suyabatmaz'ın eski sevgilisi Ayşe Özyılmazel ile beraber eğlenmesi magazin dünyasında çok eleştirilmişti. Esmersoy, konuyla ilgili konuştu. Esmersoy, ''Kıskançlık falan duymadım biz medeni insanlarız'' dedi.

Burcu Esmersoy, katıldığı bir davette evlilik hazırlıkları yaptığı işadamı sevgilisinin eski sevgilisi Ayşe Özyılmazel'le eğlenmesiyle ilgili açıklama yaptı. Özyılmazel'le eski dost olduğunu belirten Esmersoy, ''Biz medeni insanlarız. Ben Ayşe'yi Berk'ten önce tanırım, bende yeri ayrıdır. Sevgilimin eski sevgilisi diye sohbet etmeyecek miyim? Böyle konuları aşmış insanlarız, kıskançlık falan duymadım.'' ifadelerini kullandı.

Burcu Esmersoy, daha önce de sevgilisinin eski sevgilisini düğününe çağıracağını söylemiş, Ayşe Özyılmazel'le karşılaştığında "Sarılırım, öperim" açıklamasında bulunmuştu. Bu açıklamalara ilk tepkiyi Seren Serengil verdi. Serengil yorumcu olduğu TV programında sert açıklamalarda bulundu.

Serengil "Canım benim gideceğim, öpeceğim diyor. O kadar çok seviyor ki; eski erkek arkadaşıyla çıkıyor" diyerek tepkisini gösterdi. Serengil "Kusura bakmayın bende kör nokta bunlar. Gerçi Ayşe böyle şeyleri çok takan bir insan değil. O yüzden karşılıklı yakınlaşıyor olabilirsiniz. Ama mesela ben düşünüyorum; benim en yakın arkadaşım eski sevgilimle beraber olsa ki; oldu bende ömürlük küslüktür bu. Modern ilişkiler bunlar. Ya dünyanın sonu geliyor ya da biz çok takılıyoruz? Biz mi yanlışız onlar mı doğru bilmiyorum. Bana göre bu iş çok anormal. Bunlar birbirlerine şahit bile olurlar' 'şeklinde konuştu.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.