Ünlü oyuncu Burak Özçivit, rol aldığı hatta yapımcılığını üstlendiği son filmlerin gişede hüsrana uğramasından sonra radikal bir karar aldı. Özçivit başarının yolunu eşi Fahriye Evcen'de buldu.

Başarılı dizi projelerinden sonra sinemada ilk iki filmi 'Aşk Sana Benzer' ve 'Kardeşim Benim'le yüzü gülen ünlü oyuncu, daha sonraki iki filminde de başarıyı yakalayamadı.

Ünlü şarkıcı Murat Boz ile kamera karşısına geçenÖzçivit'in devam filmi olan 'Kardeşim Benim 2' 573 bin 605 kişi tarafından izlenerek gişede takılmıştı.

'Can Feda' filminde Kerem Bursin ile birlikte rol alan ünlü oyuncu yapımcılığını da üstlendiği bu filmde 292 bin 992 kişi tarafından izlenerek hüsrana uğramıştı.Burak Özçivit, yapımcı ve oyuncu olarak yer aldığı son iki filmininde ,sinemada 1 milyon barajını geçememesi üzerine radikal bir karar aldı.

Ünlü oyuncunun 2013-2014'te o zamanlar sevgilisi olan Fahriye Evcen ile başrolleri paylaştığı 'Çalıkuşu' dizisi ve 2015 yapımı 'Aşk Sana Benzer' filmiyse büyük ilgi görmüştü.Bir daha aynı hüsrana uğramak istemeyen Özçivit'in, yeni projelerinde eşiyle kamera karşısına geçip, 1 milyon barajını aşmayı planladığı öğrenildi.

2005 2010 yılları arasında yayınlanan Yaprak Dökümü dizisiyle ün kazananFahriye evcen ise son olarak Murat Yıldırım ile 'Sonsuz Aşk' filmi için kamera karşısına geçmişti.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.