Bergüzar Korel Boyu kaç Kilosu kaç Sevgilisi kim Aslen nereli?

Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncularından olan Tanju Korel ve Hülya Darcan çiftinin kızları olan, başarılı oyuncu Bergüzar Korel hakkında bilinmeyenler ve merak ettikleriniz yazımızda. Bergüzar Korel kimdir?

Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncularından olan Tanju Korel ve Hülya Darcan çiftinin kızları olan, başarılı oyuncu Bergüzar Korel hakkında bilinmeyenler ve merak ettikleriniz yazımızda. Bergüzar Korel kimdir?

BERGÜZAR KOREL BİYOGRAFİSİ

Adı Soyadı: Bergüzar Korel
Doğum Tarihi: 2 Eylül 1982
Nereli: İstanbul
Burcu: Başak
Kilosu:57
Boyu: 1.79 cm
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Kahverengi
Eğitim Durumu: Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü
Sevgilisi: Yok
Evli mi: Evet
i: Halit Ergenç
Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/berguzarkorels
Twitter Hesabı: https://twitter.com/brgzrkorel
Facebook Hesabı: https://www.facebook.com/berguzarkorelofficial

BERGÜZAR KOREL KISACA HAYATI
 
Eylül ayında 34 yaşına basacak olan Bergüzar Korel İstanbul’da doğmuştur. Korel’in tam doğum tarihi 2 Eylül 1982’dir. Boy uzunluğu 1.79 cm ve kilosu 57’dir. Bergüzar Korel’in göz rengi kahverengidir. Saçları da koyu kahve renge sahip olan oyuncunun burcu Başak’tır. Tam adı Bergüzar Gökçe Korel’dir. Bergüzar Korel’in anne ve babası da kendisi gibi oyuncudur. Babası  Tancu Korel Yeşilçam filmlerinin aranılan oyuncularından birisidir. Annesi Hülya Darcan’da uzun yıllar oyunculuk yapmıştır.

Bergüzar Korel ailesi gibi oyuncu olmaya karar vermiş ve Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’na gitmiş ve tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Çocukluğu İstanbul’da geçen Korel,  2005 yılında gösterime giren ‘Kurtlar Vadisi Irak ‘ filmi ile oyunculuğa adım atmıştır. Bu film ile büyük başarı yakalayan Bergüzar Korel daha sonra ‘Zeytin Dalı ‘isimli dizide oynamıştır. Korel, en son ünlü oyuncu Kenan İmirzalioğlu ile başrolü paylaştığı ‘Karadayı’ isimli dizide rol almıştır. Korel ‘Binbir Gece’ dizisinde tanıştığı Halit Ergenç ile 2009 yılından beri evlidir. Ünlü çiftin Ali Ergenç adındaki çocukları 2010 yılında dünyaya gelmiştir


Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR