Arka Sokaklar Yeni Bölümü Olan 493. Bölümde Neler Yaşanacak?

Kanal D'nin en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar 493. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar dizisi 493. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar...

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar 493. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar 493. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar dizisi 493. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar dizisi 493. yeni bölüme ait merak edilenler haberimizde...
 
Kanal D'nin en uzun soluklu olan başarollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan gibi başarılı isimlerin yer aldığı Arka Sokaklar 493. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

ARKA SOKAKLAR 493. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Arka Sokaklar 493. bölüm fragmanında; Rıza Baba sorguya alınmıştır. Sorgu sırasında evde ele geçen paraların içinde bulunduğu çantayı Özer Müdürden aldığına dair fotoğraflı kanıtla karşılaşır. Sorgu sonrasında Rıza Baba, tutuklu yargılanmak üzere hapse girer.

Rıza Baba'nın yerine gelecek olan müdür merak edilirken, ekip bu durumu nasıl temize çıaracaklarının yolunu arar. Engin müdürün tekrar geri gelmesi ise ekip için umut ışığı olmuştur.

Arka Sokaklar 493. bölümü ile 2 Kasım Cuma akşamı saat 20:00'da Kanal D'de...

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

[G-#17956]
[G-#17227]

İLİşKİLİ GALERİLER

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR