Ali Erkazan, Kendisinden 22 Yaş Küçük Sevgilisiyle Evleniyor

Ünlü oyuncu Ali Erkazan, kendisinden 22 yaş küçük olan sevgilisi Çağlar Kılıç'la nikah masasına oturacağını açıkladı.

Ali Erkazan, Kendisinden 22 Yaş Küçük Sevgilisiyle Evleniyor

Ünlü tiyatro ve sinema oyuncusu Ali Erkazan, kendisinden 22 yaş küçük sevgilisi ile evleneceğini açıkladı.

Hayat Sevince Güzel dizisinin setinde Hakan Meriçler'le kavga ettiği 43 yaşındaki sevgilisi Çağlar Kılıç ile haytanı birleştirmeye hazırlanan usta oyuncu, katıldığı canlı yayında samimi açıklamalarda bulundu.

'SEVGİLİM DEĞİL ARTIK EŞİM'

Ali Erkazan, 43 yaşındaki sevgilisi hakkında 'Ben 65 yaşındayım, sevgilim 43 yaşında. Sevgilim değil artık eşim. Bir imzamız eksik onu da atacağız zaten. 40 yaşında biriyle 15 yaşında biri olmaz. Ama 43 yaşındaki biriyle 65 yaşındaki biri olur. İkimiz de biriktirmişiz, birimizle paylaşacağız artık... Evlenince haberiniz olur.' açıklamalarında bulundu.

'ALTAN ERKEKLİ BENİM YOLDAŞIM'

Altan Erkekli'nin borçlarım var ödüyorum dediği haberler hakkında da konuşan Erkazan, 'Altan Erkekli benim arkadaşım değil, yoldaşımdır... Altan'ın evi vardı. Evini satmıştır, başka ev almıştır. Borçlanmıştır. Borcu olan insanın gözüne uyku girmez zaten. Geçenlerde bir sıkıştım. Sağ olsun bana 5 bin lira ateş etti. Hala borcum var ona. Şimdi 5 bin TL'yi neden istedim merak ediyorsunuz değil mi? Sosyal ihtiyaçlar... Evinin kirasını ödeyemiyorsun.

'ÇOĞU İŞİ BEDAVA YAPTIK'

Biz çok para kazanmadık ki... Çoğu işi bedavaya yaptık zaten. Benimle ilgili 'Bölüm başı 50 bin alıyor' haberleri duydunuz mu? Demek ki Altan da almıyor ki, çocuğun yüzüne uyku girmiyormuş.' dedi.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR