17 Eylül 2019
  • Istanbul 28°
  • Ankara 27.22°
  • Izmir 29°
İmsak 05:13
Güneş 06:39
Öğle 13:04
İkindi 16:33
Akşam 19:19
Yatsı 20:39
BIST101.521
Dolar5,705
Euro6,3052
Altın275,3918

Ahmet Kural'ın İlk Vukuatı Değil! Eski Sevgilisi Naz Çekem'in Parmağını Kırmıştı

Sıla'ya şiddet uyguladığı gerekçesi ile mahkemelik olan Ahmet Kural'ın bu ilk vukuatı değil. Geçmiş yıllarda Mesut Yar'ın baldızı Naz Çekem'in parmağını kırdığı öne sürülmüş Çekem ise iddiaları doğrulamıştı.

Ahmet Kural'ın İlk Vukuatı Değil! Eski Sevgilisi Naz Çekem'in Parmağını Kırmıştı

Ünlü popçu Sıla ile 10 aylık ayrılığında ardından tekrardan barışan Ahmet Kural çifti magazin gündemini alt üst etti.

Sıla'nın iddialarına göre Ahmet Kural kendisine şiddet uyguladı. Sıla, iddialarının ardından mahkemeye gitti ve Ahmet Kural hakkında 3 ay uzaklaştırma kararı çıkardı.

Bütün bu olaylar gündemde ilk sırada yer alırken 2014 yılında Ahmet Kural'ın adı şiddet iddialarına karışmıştı.

Mesut Yar'ın baldızı Naz Çekem ile bir doğum günü partisinde tanışan ve daha sonra flörtleşen ikili farklı bir mekanda karşı karşıya gelmiş ve aralarında hararetli bir konuşma yaşanmıştı. Ahmet Kural, konuşmanın şiddeti ile Çekem'in alini tutarken parmağını kırmıştı.

Naz Çekem yadaşığı olayla ilgili olarak 'Yakın arkadaşlarımızla otururken Ahmet yanıma geldi. Biraz kaçırmıştı. 'Sen ünlü Naz Çekem değil misin?' diye sordu. 'Tabii, biz yokken sen vardın!' dedi. Daha birçok şey söyledi ama şu an tam hatırlamıyorum. Sonra 'Seni çok seviyorum' diyerek ellerimi tutup geriye doğru çevirdi. O sırada sağ elimin yüzük parmağı kırıldı. Sağ kolumda da çizikler var' açıklamasında bulunmuştu.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri