1 Litre Gözyaşı Dizisi Fragmanı Yayınlandı!

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayacak 1 Litre Gözyaşı dizisi fragmanı yayınlandı mı? 1 Litre Gözyaşı fragmanı yayınlandı mı? 1 Litre Gözyaşı dizisi tanıtımı yayınlandı mı? 1 Litre Gözyaşı tanıtımı yayınlandı mı? 1 Litre Gözyaşı dizisi fragmanı yayınlandı.

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayacak 1 Litre Gözyaşı dizisi fragmanı yayınlandı mı? 1 Litre Gözyaşı fragmanı yayınlandı mı? 1 Litre Gözyaşı dizisi tanıtımı yayınlandı mı? 1 Litre Gözyaşı tanıtımı yayınlandı mı? 1 Litre Gözyaşı dizisi fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar...

Başrollerinde Sanem Çelik, Miray Daner ve Tolga Tekin gibi isimlerin yer aldığı 1 Litre Gözyaşı dizisi ilk fragmanı yayınlandı.

1 LİTRE GÖZYAŞI DİZİSİ KONUSU

Cihan, büyük bir heves ve heyecanla üniversiteye hazırlanır. Cihan, o çok istediği üniversiteyi kazanmasının kendisini bir aşk hikayesinin içinde bulacaktır. 

Aşk duygusunu hayatında ilk defa hisseden Cihan, bir hastalığa yaklanır ve bunun tedavisi yoktur. Güzel kızın bu durumunu ilk annesi Figen öğrenir ve kızının geleceği için elinden geleni yapmak için büyük bir mücadeleye girer.

1 Litre Gözyaşı çok yakında Kanal D'de...

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR