Listede ismi olanlar kaçırmasın! Tek seferde 100.000 TL ödeme yapılıyor

Açıklanan listede ismi olanlar kesinlikle kaçırmasın! PTT ve Aktif Bank iş birliği içerisinde yepyeni bir kredi fırsatına imza atıldı. Başvuran kredisini kapacak.

29.04.2024-13:24 - (Son Güncelleme: 29.04.2024-13:24) Listede ismi olanlar kaçırmasın! Tek seferde 100.000 TL ödeme yapılıyor

PTT ve aktif bank iş birliğinde yepyeni bir kredi fırsatına imza atılacağı paylaşıldı. Ev hanımlarına özel olarak sağlanacak olan bu kredi destek ödemesi sayesinde ev hanımlarının bir nebzede olsun cepleri rahat edecek. Acil ihtiyaçların giderilmesi amacıyla sunulacak olan bu ihtiyaç kredisinde düşük faiz seçeneği ile anında kredi çekmek mümkün olacak. PTT aktif iş birliğinde ev hanımlarının özel kredisi hazır. İşte ev hanımlarına özel kredinin tüm detayları…

12 ay vadeli 100.000 TL krediniz hazır

PTT ve Aktif Bank iş birliğinde yepyeni bir nakit ödeme fırsatı duyuruldu. Bu defa nakit ödeme fırsatı ev hanımlarına sunulacak. Ev hanımı olup da acil nakit ödemeye ihtiyacı olan vatandaşlar, başvurmaları halinde 12 ay vadeli şekilde hızlı ve kolay krediden yararlanabilecek. Aktif bank ve PTT Bank iş birliğinde başlatılmış olan bu fırsat kampanyasıyla ev hanımlarının cebi para görecek. Tüm sıkışıklığı geride bırakabileceğiniz 100.000 TL tutarındaki 12 ay vadeli ihtiyaç kredisi için hemen başvurunuzu iletebilir, kısa süre içerisinde banka ya da PTT üzerinden kredinizi çekebilirsiniz. 

Listede ismi olanlar kaçırmasın! Tek seferde 100.000 TL ödeme yapılıyor

PTT 100.000 TL krediye nasıl başvurulur?

PTT tarafından alınacak olan krediye nasıl başvuru yapılacağını yönelik detaylarda açığa çıkmaya başladı. Krediye başvuruda bulunmak oldukça basit. SMS yöntemiyle başvuru yapabileceğiniz bu 100.000 TL tutarındaki ihtiyaç kredisine dilerseniz en yakın PTT ya da Aktif Bank şubesine giderek de başvurunuzu iletebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden de başvuru iletilebilecek olduğunuz 100.000 TL tutarındaki ihtiyaç kredisi için vakit kaybetmeden başvurunuzu yapabilir, aynı gün içerisinde onay alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Buse Şenyürek
busesenyurek@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal