Kocası Karnındaki Bebeği Daire İçin Satmaya Çalıştı

Çanakkale'de kocası karnındaki bebeği daire karşılığında satmaya çalıştı, kabul etmeyince eniştesinden hamile kalmasını istedi.

30.06.2021-13:51 - (Son Güncelleme: 30.06.2021-13:51)Kocası Karnındaki Bebeği Daire İçin Satmaya Çalıştı

Çanakkale'de yaşayan 51 yaşındaki kadın, 13 sene önce evlendiği kocası tarafından sistematik bir şekilde işkenceye maruz kaldı. İkiz çocuklara hamile kalmış olduğu esnada kocasının çocuklardan birini çocuğu olmayan eniştesine daire karşılığında satmak istediğini belirten kadın, 'Ben bebeklerimi sattırmayınca, eşim eniştesini eve çağırıp birlikte olmamızı ve ondan çocuk sahibi olmamı istedi.' sözlerini kullanarak yaşamış olduğu dehşet dolu yılları anlattı.

Çanakkale Biga'da gıda fabrikasında çalışan Nurten Balcı (51),akrabasının aracılığı ile tanıştığı Mehmet Balcı ile 2008 senesinde evlendi. Bir yıl içerisinde de eşinden gebe kaldı. İkiz çocuk dünyaya getirmeye hazırlanan Nurten Balcı, eşi Mehmet Balcı'dan bu sırada sıra dışı bir teklif aldı.

BEBEĞE KARŞILIK DAİRE VERİLECEK

Sabah'ın haberine göre, koca Mehmet Balcı, evli ve çocuk sahibi olmayan eniştesi M.K. ile görüşüp konuştuğunu ve doğacak bebeklerden bir tanesini de daire karşılığında eniştesine satmak istediğini ifade etti. Anne Balcı'nın da bu teklifini reddetmesi ile sinirlenen koca, karnında çocuğunu taşıyan eşini defalarca darp etti.

DARP SONUCU ÖLÜ DOĞUM YAPTI

Hamile kadının karnındaki iki bebek de maruz kalmış olduğu şiddet sonucunda ölü olarak dünyaya geldi. İlk bebeklerinin ölümünün hemen ardından bir kez daha gebe kalan Nurten Balcı, dünyaya getirmiş olduğu Cansu isimli kızının satılmasına da engel olunca ikinci bir skandal ile karşı karşıya kaldı. Anne Balcı'nın iddiasına göre eşi Mehmet Balcı, kendi çocuklarını eniştesi M.K.'ya satamayınca iğrenç bir teklif ile kadının karşısına çıktı.

KOCASININ GÖZLERİ ÖNÜNDE CİNSEL SALDIRIYA UĞRADI

Söz konusu iddiaya göre doğumdan üç ay sonra M.K.'yı evine davet eden Mehmet Balcı, karısını eniştesi ile birlikte olmaya ve ondan da gebe kalmaya zorladı. Kocasının gözleri önünde eniştesinin cinsel saldırısına maruz kalan anne Balcı, yaşamış olduğu bu dehşete engel olunca kocası tarafından feci şekilde darp edildi ve bir hafta boyunca baygın bir şekilde evin bir odasında hapsedildi. Ailesinden yardım istese de öldürülme korkusu ile başa çıkamadı. Balcı'nın yaşamış oldukları ne yazık ki bunlarla da sınırlı kalmadı.

ÖLDÜRESİYE DÖVÜLDÜ

Düğünden kalan bütün bilezikleri akrabaları tarafından zorla gasp edildi. Ondan alınan paralar ile eşinin eniştesi M.K.'ya dört defa tüp bebek tedavisi uygulandı fakat herhangi bir sonuç alınamadı. Yıllarca uğramış olduğu işkencenin ardından 2016 senesinde eşinin ailesi tarafından öldüresiye bir şekilde dövüldükten sonra babasının evine gönderildi.

'EVLADIMI DAİREYE SATTIRMAM'

Nurten Balcı 'Eşim benimle evlenmeden önce çocuğu olmayan eniştesine söz vermiş. Bebeği olduğunda daire karşılığında ona satacakmış. Bana bunu gebeyken söyledi, kabul etmedim. Defalarca darp etti. İki çocuklarımdan birini doğum sırasında 'öldü' diye göstererek el altından eniştesine verecekmiş ama olmadı. Karnımdaki bebekler henüz 9'uncu ayda şiddete yenik düşerek öldüler. Üç ay sonra yine gebe kaldım, yine satmaya çalıştılar. Engel oldum, evladımı daireye sattırmam' diye konuştu.

'SENDEN ÇOCUK YAPACAĞIM KOCADAN VEKALET ALDIM'

Kocasının çocuk satışını yapamaması üzerine başka yollara da giriştiğini ifade eden anne Balcı 'Baktı ki ben çocuğumu sattırmayacağım bu sefer de eniştesini üzerime saldırttı. Eniştesiyle beraber eve doğru geldiler, kocam ahıra girip bizi uzaktan izlemeye koyuldu. Eniştesi 'Senin çocukların çok güzel oluyor, senden çocuk yapacağım, kocandan vekalet aldım' diyerek üzerime saldırdı, taciz etmeye başladı. Bağırdım, direnmeye çalıştım. Eniştesi korkup kaçınca kocam hemen eve geldi, beni öldüresiye dövdü. Bir hafta boyunca baygın halde yataktan kalkamadım.' sözlerini kullandı.

HUKUK MÜCADELESİ BAŞLATTI

Yaşamış olduğu skandal olayların ardından hukuk mücadelesi başlattığını söyleyen Nurten Balcı 'Elimde her türlü belge var. Nisan ayında boşandık, mahkeme kızımın vekaletini bana verdi. Kızımı elimden almaya çalışıyorlar. Kızım onların eline düşerse hayatım kararır. Bana cehennemi yaşattılar. Doğmamış bebeklerimi satmak istediler. Yıllardır yargı önünde yaşam mücadelesi veriyorum, lütfen sesimi duyun kızımı onlara verilmesin.' sözlerini kullandı.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal