Kıvanç Tatlıtuğ Into The Night'ın Dizisine Konuk Oldu!

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, Netflix'in en çok izlenen Belçika yapımı dizisi Into The Night'ın ikinci sezonuna dahil olduğunu açıkladı. Mehmet Kurtuluş'un kadrosunda yer aldığı dizinin Jason George imzalı yapıma sürpriz isimde dahil oldu.

29.07.2021-18:39 - (Son Güncelleme: 29.07.2021-18:39)

Başak Dizer ile 2016 yılında nikah masasına oturan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, Türkiye'nin en dikkat çeken oyuncuları arasında yer alıyor. Bir süredir ekranlardan uzak kalan Kıvanç Tatlıtuğ, sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Her hareketiyle adından söz ettirmeyi başaran Kıvanç Tatlıtuğ'dan son olarak müjdeli bir haber geldi.

ÜNLÜ DİZİYE DAHİL OLDU

Mehmet Kurtuluş'un kadrosunda bulunduğu, ilk sezonunda Belçika, Fransa, Türkiye, Almanya, Polonya, İtalya ve Rusya gibi ülkelerden oyuncuların yer aldığı dizinin Jason George imzalı bu sezonuna Türkiye'den Kıvanç Tatlıtuğ konuk oyuncu olarak katıldı. Jason George (Narcos, The Blacklist) tarafından kaleme alınıp hayata geçirilen Into The Night'ın yapımcılığında Jason George ile Tomek Baginski (The Witcher, The Cathedral) yer alıyor. Into The Night'ın 2. sezonunda Belçikalı yönetmen Nabil Ben Yadir (Les Barons, La Marche and Dode Hoek) ve Fransız yönetmen Camille Delamarre (Balthazar, The Way, Last Call) görev alıyor.


'DİZİYE KATILDIĞIM İÇİN ÇOK MUTLUYUM'

Açıklamada görüşlerine yer verilen Belçikalı yönetmen Nabil Ben Yadir, şunları kaydetti: 'Into the Night'taki başarılı oyunculuklar ve farklı dillerin yarattığı harmoni beni çok etkiledi. Avrupa'nın dört bir yanından gelen yetenekli oyuncuların, deneyimlerini ve kültürlerini ortaya koyması muazzam bir sinerji oluşturdu ve harika bir iş ortaya çıktı. Sette Fransızca, Arapça, İspanyolca, Felemenkçe, İtalyanca, Rusça, Türkçe, İngilizce ve Lehçe dilleri konuşulsa da aslında ortak bir dili konuşuyorduk ve birbirimizi çok anladık. Farklı kültürlerin bir araya getirdiği bu kadronun yönetmen koltuğunda olmak benim için eşsiz olduğu kadar zenginleştirici bir deneyimdi. Her anı için müteşekkirim.'YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal