Kırmızı Oda Dizisinin Hakan'ı Kimdir?

TV8'in sevilen dizisi Kırmızı Oda'ya Hakan karakteri ile Behzat Uygur'un oğlu Nejat Uygur katıldı. Kırmızı Oda Hakan kimdir? Behzat Uygur'un oğlu Nejat Uygur kimdir?

23.01.2021-11:07 - (Son Güncelleme: 25.01.2021-12:56)Kırmızı Oda Dizisinin Hakan'ı Kimdir?

Kırmızı Oda dizisi, her hafta başka bir karakterin dramatik hayat hikayesini ekranlara taşınıyor. Sevilen dizinin dün akşam yayınlanan bölümüne Behzat Uygur'un oğlu Nejat Uygur  Hakan karakteri ile katıldı. Peki Kırmızı Oda Hakan kimdir? Behzat Uygur'un oğlu Nejat Uygur kimdir?

KIRMIZI ODA HAKAN KİMDİR? 

TV8'in fenomen dizisi Kırmızı Oda'ya Hakan karakteri ile ünlü oyuncu Nejat Uygur’un torunu, Behzat Uygur’un oğlu Nejat Uygur dahil oldu. Dedesinin adını taşıyan genç oyuncu, 'Bizim Hikaye' dizisinde Hikmet karakteriyle dikkat çekmişti. Behzat Uygur'un oğlu Nejat Uygur kimdir?

NEJAT UYGUR KİMDİR?

Nejat Uygur, 1995 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. TED Koleji mezunu olan ve gitar çalmayı seven oyuncu, ilk kez FOX TV'de bir dönem yayınlanan Bizim Hikaye dizisinde Hikmet rolüyle ekranlara gelmiştir. 2016 yılında Murat Kaman’ın yazıp yönettiği başrollerini Emrah Kaman, Zafer Algüz ve Melek Baykal’ın başrollerini paylaştığı Kaçma Birader adlı sinema filminde de rol almıştır.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR