Kerimcan Durmaz Kimdir?

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz Twitter, Snap, İnstagram ve Periscope ile popülerliğini arttırarak büyük bir hayran kitlesi oluşturdu.

03.02.2018-17:31 - (Son Güncelleme: 03.02.2018-17:28) Kerimcan Durmaz Kimdir?

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz Twitter, Snap, İnstagram ve Periscope ile popülerliğini arttırarak büyük bir hayran kitlesi oluşturdu.

3 kardeş olan Kerimcan Durmaz hayalinin tasarımcı olmak olduğunu ifade etmiş aslında profesyonel makyaj uzmanıdır. Youtube video kanalında paylaştığı makyaj videoları ile dikkatleri üzerine çekmiş daha sonra kendisine de makyaj yapmaya başlamış ve tüm ünlülerin kendisine makyaj yapmasını istemesi ile bir anda kendisini ünlüler camiasında bulmuştur.

Ardından ise ünlü mekanlarda Dj olarak bulumuş, televizyon dünyasında ise Bu Tarz Benim isimli programda jüri olarak ekranlarda yerini almıştı.

Şimdilerde magazin dünyasının ünlü isimleri Kerimcan Durmaz ile aynı kareye girmek için birbirleriyle yarışmaktadır. Kısa vakitte o kadar çok para kazanmıştır ki bir röportaj sırasında kazandığı paranın hesabını bilmediğini ve bir noktadan artık saymayı bıraktığını esprili bir dille ifade etmiştir.

İstanbul Sarıyer İlçesi Yeniköy’de doğmuş ve büyümüştür. Annesi ev hanımı’dır babası ise bir balık Restaurant’ı işletmektedir. İki ablası vardır. Lise mezunu Kerimcan Durmaz kendisini çok eşli bir muhafazakar olarak ifade etmişti.

Oruç tuttuğunu, namaz kaldığını ve vakit buldukça Kuran okuduğunu ifade eden Durmaz duasız hiç bir işinin olmadığını bu sebeple de muhafazakarlığına laf ettirmeyeceğini belirtmiştir.

Kerimcan Durmaz aslen Balıkesir Erdek’lidir.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

DNC Medya
DNC Medya
bilgi@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal