Kanalizasyondan Çıkanlar Şaşkına Uğrattı

MASKİ Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı ekipleri,yürüttükleri temizlik çalışmaları sürüyor.Ekiplerin kanal temizleme aracı kombineyle uyguladıkları çalışmalarda bacalardan çıkan malzemeleri görenler hayrete düştü.Kanalizasyon hatlarında evsel atıklardan kaldırım taşlarına birbirinden değişik malzemeler çıkarıldı.

23.02.2021-16:47 - (Son Güncelleme: 23.02.2021-16:47)Kanalizasyondan Çıkanlar Şaşkına Uğrattı

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü ekipleri, il genelinde yürütülen temizlik çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Çözüm odaklı hizmet anlayışı ile mesailerini sürdüren Kanal ekipleri önceki gün Barbaros Mahallesi 4472 sokak ve Horozköy caddesinde bulunan ana kanalların baca temizliği yapıldı. Ana kanal temizleme aracı Kombine ile yürütülen çalışmada ekipler şaşkına uğradı.

BACANIN İÇİNDEN DEV TAŞLAR ÇIKTI

MASKİ Genel Müdürlüğü Kanalizasyon Daire Başkanı Mümin Deniz, temizlik çalışmaları esnasında bacalardan çıkan malzemeleri görünce şoka uğradıklarını ifade ederek, ‘İl Genelinde yürüttüğümüz temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda ekiplerimiz, Barbaros Mahallesi ve Horozköy caddesinde bulunan bacalarımızda temizlik çalışmaları yürüttü. Bu esnada bacalardan çıkanlar bizleri çok şaşırttı. Baca içerisinden evsel atıktan tutunda kaldırım taşlarına kadar birçok malzemeler çıktı. Ekiplerimizin ne denli zor şartlar altında çalıştığı aşikar görevimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz ama kanalizasyon hatlarımızın temizliği konusunda da vatandaşlarımızdan duyarlılık bekliyoruz’ dedi.


YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR