Vicks İle Göbek Yağlarını Eritme

Vicks zayıflatır mı? Vicks kür tarifi, Vicks ile göbek eritme, vicks ile kalça - basen eritme, vicks ile bacak inceltme, Vicks yağ yakar mı? konuları ile ilgili detaylar haberimizde...

Vicks İle Göbek Yağlarını Eritme

Vicks zayıflatır mı? Vicks kür tarifi, Vicks ile göbek eritme, vicks ile kalça - basen eritme, vicks ile bacak inceltme, Vicks yağ yakar mı? sorularının yanıtı haberimizin detayında...

VICKS ZAYIFLATIR MI?

Vicks ile incelme mümkündür; ancak bu yöntem bir mucize değil, sıkılaşmak ve incelmek isteyenler için sabırla uygulandığında sonuç alınacak bir yoldur.

VICK KÜR TARİFİ

Yarım paket vicks

1 çay kaşığı karbonat

1 yemek kaşığı kafur

Malzemeleri bir kapta karıştırın, macun kıvamı haline gelen kremi yürüyüş yaparken temizlik yaparken uygulayın.

VICKS İLE GÖBEK ERİTME

Vicks ile göbek eritmek için hazırlamış olduğunuz kürü günün uygun bir saatinde sürmeniz ve en az 1 saat beklemeniz gerekiyor ancak; 3 saatten fazla beklememelisiniz. Kürü uyguladığınız zaman yürüyüş yapabilir, evde yapılabilen spor programlarını uygulayabilir ya da mekik çekebilirsiniz.

Vicks, her gün düzenli olarak uygulandığında 1 ay içerisinde 4-8 cm arasında incelme olması beklenirken sonuç kişiden kişiye değişiklik gösterir.

VICKS İLE KALÇA - BASEN ERİTME

Hazırlamış olduğunuz kürü basen - kalça kısmında incelme ve sıkılaşma için de kullanabilirsiniz. Karışımı, basen bölgenize sürdükten sonra streç film ile sarabilirsiniz.

En fazla 3 saatlik bekleme sonucunda, soğuk su bir duş alın.

VICK İLE BACAK İNCELTME

Hazırlamış olduğunuz vicks kürünü etkili bir spor programı ile beraber uygularsanız 2-3 ay gibi kısa bir süre içerisinde bacaklarınızda ciddi bir incelme ve sıkılaşma görebilirsiniz.

VICKS YAĞ YAKAR MI?

Dışarıdan uygulanan hiçbir yöntem yağ yakmanızı sağlamaz. Vücuttan ödem atılması ve sıkılaşma için faydalıdır. Yağ yakmasa bile güzel sonuçlar alınmasını sağlar.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.


[N-#73830]

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR