Sevgililer Günü’nde Terazi Burcu Burç Yorumu

14 Şubat Sevgililer Günü gelmesiyle birlikte Ay huzursuz olduğu Akrep burcuna geçiyor. Peki, Sevgililer Günü'nde Terazi burcundaki gelişmeler nelerdir? İşte Sevgililer Günü Terazi burcu günlük burç yorumu...

Sevgililer Günü’nde Terazi Burcu Burç Yorumu

14 Şubat Sevgililer Günü’nde sabah saatlerinde duygusal gerilmeler, kıskançlıklar ya da bir anda değişen planlardan dolayı yıpranmalar olabilir. Bu durum canınızı sıkmasın çünkü yaşadığınız bu yıpratıcı durumlar öğlenden sonra Merkür’ün pozitif enerjisiyle yerini romantik ve duygusal saatlere bırakacak.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; maddi gelirini artırmak için yaptığın yeni çalışmaların karşılığını olumlu geri bildirimlerle alabilirsin. Aynı zamanda maddi belirsizliklerin sonuca kavuştuğu bir gün olabilir. Bu Sevgililer Günü’nde ikili ilişkilerin gündem olabilir ve sen hiç oralı olmayıp ekonomik durumu düzenlemek için çalışabilirsin. Fakat akşam saatlerinden sonra romantik yönünü göstermekten çekinmeyerek partnerinle romantik dakikalar geçirebilirsin. Her şeyi bir kenara bırakıp biraz olsun kendini düşünmenin ve mutlu olmak için adımlar atmanın tam zamanı.

Son Dakika Kadın Haberleri için aşağı kaydırınız.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR