Görüldüğü zaman herkesin içine korku salan fakat adının aksine iyi şeylere, hayırlı işlere işaret edilen cenaze rüyada ne anlama geliyor? Cenaze görmek, cenaze alayı görmek, tabut görmek iyi mi kötü mü anlam ifade ediyor? İşte haberin detayı...

RÜYADA CENAZE GÖRMEK NE ANLAMA GELİYOR?

Rüyada görülen cenaze sanılanın aksine iyi ve hayırlı şeylerede yorulabiliyor. Rüyada bir kimse cenaze görürse uzun süredir haber alamadığı birinden haber alacaktır şeklinde yorumlanıyor. Rüya sahibinin maddi ve manevi açıdan feraha ulaşacağına, işlerini yoluna sokacağına, uzun ve sağlıklı bir yaşama işarettir.

Rüyada cenaze alayı görmek ömrün uzayacağına delalet gösterir. Rüyada yakınının cenazesini görmek ise o kişinin sağlığına kavuşacağına, hastalıklarına şifa bulacağına yorulur. Rüyada cenaze kaldırmak rüya sahibinin mevki sahibi olacağına yorulur. 

Rüyada kişi kendi cenazesini görürse hayırlı işlerin olacağı konusunda yorumlanır. Ancak kişi rüyasında cenazesinin kaldırılmadığını görürse sıkıntılı günlerin onu beklediği işaret edilir. 

Rüyada kişi cenaze işleriyle ilgileniyorsa bu onun hayırlı bir işte görev alacağına, düğün, nişan gibi bir yerde görev alacağına işarettir. Rüyada bir yakınımızın, akrabamızın cenazesini görürsek hayırlı işlere, yakınımızın cenazesiyle ilgileniyorsak toplum tarafından sevilen biri olduğumuza yorulur.

Rüyada birden fazla cenaze görmek pek hayırlı işlere yorulmaz. Cenazeler rüyada aynı yerde toplandıysa o yerde hayırlı işler yapılmayacağına işarettir.

Son Dakika Kadın Haberleri için aşağı kaydırın.