Pürüzsüz ve Dolgun Dudaklara Giden 3 Yol

Dudaklar da cildimiz gibi makyaj öncesi bir bakıma ihtiyaç duyar.

Pürüzsüz ve Dolgun Dudaklara Giden 3 Yol

Mat görünümlü ya da koyu renkli rujları mükemmel bir şekilde sürmek makyaj yaparken en çok zorlayan uygulamadır. Dudaklarınızın her zaman mükemmel görünmesi için makyaj her zaman yeterli gelmez. Dudaklar da cildimiz gibi makyaj öncesi bir bakıma ihtiyaç duyar. Dudaklarınıza gereken bakımı sağlamak daha etkili ve güçlü bir ruj görünümünü de beraberinde getirecektir.

PEELİNG: Dudak bakımının ilk adımı uygulayacağınız güçlü bir peeling. Doku eşitsizliklerini gideren peeling adımı daha yumuşak daha dolgun bir görünüm sağlayacaktır. Şeker parçacıkları ve bakım yağlarından elde edilen bir peeling ürününü dudaklarınıza dairesel hareketlerle yedirerek hem peeling hem de bakım yapın.

YOĞUN BAKIM: İkinci adımda, cildinize ekstra bakım yapan ve hemen yumuşatma etkisi gösteren petrolyum içeren, güçlü ve yoğun içerikli bir formül kullanın. Ürünü dudaklarınıza bolca sürdükten sonra birkaç dakika bekleyin.

RUJ HAZIRLIĞI: Ürünü dudağınızdan silmektense nem emici kağıtlar kullanın. Dudaklarınızdaki kremi hafifçe emen kağıt, ürünü en az miktarda dudaklarınızda bırakarak ruj uygulaması için harika bir zemin hazırlıyor.

Son Dakika Kadın Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR