Kusursuz saç rengine kavuşmak için olmazsa olmaz saç ürünleri arasına giren Olaplex ile sen de tanışmak ister misin? Yeni saç renginde kusursuzluğu yakalamanın anahtarı olacak Olaplex hakkında daha fazlasını öğrenmek için bu yazımıza mutlaka göz at! İşte detaylar...

Saç rengimizi açarken en çok korktuğumuz şey koparak kırılmalar ve saçımızın yanması. Bu sorunların önüne geçmek için formülize edilen Olaplex serisi aynı zamanda boyama öncesi kullanıldığında da saçlarını güçlendirici ve onarıcı etkiye sahip. Yani marifetleri saymakla bitmez bir saç bakım serisi. Serinin içerisinde bulunan No.1 ve No.2 profesyonel kuaför uygulaması gerektirirken No.3 evde kullanım için uygun. Nasıl uygulanması gerektiğine gelecek olursak kuru ya da nemli saçlarda 10-30 dk beklettikten sonra durulayarak saçlarına kolaylıkla bakım yapabilirsin.

KULLANIM SONRASI ETKİLERİ

Açma işlemi yaptırmadan önceki sürelerde bu üründen ara ara kullanıldığında saç bağları çok kuvvetli olacağından açma işleminin daha rahat, kaliteli ve yıpranmadan yapılmasını sağlayacak.

Alternatif bakım kremi olarak da kullanılabilir.

Saçta ne kadar bekletilirse o kadar yararı olur ve saç bağları o kadar güçlenir.

Haftada en fazla 2 defa kullanılması uygundur.

Saçlarını kendisi evde boyayanlar da rahatlıkla kullanabilir.

Boya sonrası ve öncesi Olaplex kullanarak hayallerini süsleyen saç rengine kavuşurken saçlarındaki yıpranma etkisini en aza indirebilirsin!

Son Dakika Kadın Haberleri için aşağı kaydırın