Kahve falında köpek görmek ne anlama gelmektedir? Kahve falında köpek görmek, çok konuşan ve dedikodunuzu yapan, sizin bir açığınızı yakalayarak size söylenmek isteyen öfkeli birine de yorumlanır. Peki,, tüm yorumları sizler için derledik.İşte detaylar...

Falda köpek görmek, dost ve düşmanları ayırt etmeye, bundan sonra kimin gerçek dost olduğunu anlamaya yorumlanır. Size sadık olan ve seven kişilerin farkına varacaksınız ve farkındalığınız artacak. Tam tersi sizinle mecburi dost olan, çıkar ilişkisi yapan ya da güven vermeyen kişileri de ayırt etmenize yorumlanır. Bu sayede çevrenizde sadece iyi kişileri bırakabilirsiniz ve sadık dostlarınız sayesinde daha güzel günlere erişebilirsiniz. Eğer bir insanın yanında bu figür çıkarsa, sadık bir insana yorumlanır. Aranızda ne geçerse geçsin sizi yarı yolda bırakmayacak bu kişi her ne olursa olsun size destek verecek.

Kahve falında köpek görmek, çok konuşan ve dedikodunuzu yapan, sizin bir açığınızı yakalayarak size söylenmek isteyen öfkeli birine de yorumlanır. Bu kişi bir fırsat bulup içindeki kini kusmak istiyor olabilir. Özellikle faldaki köpeğin ağzı açıksa, tartışma yaşamak ve biriyle söz dalaşına girmek demektir. Eğer ağzı kapalıysa, verdiğiniz sırları taşıyan ve güven veren bir dosta yorumlanır. Yine de şu günlerde sırlarınızı kimseye paylaşmamanız ve insanların eline koz vermemeniz en hayırlısı olacaktır.

Son Dakika Kadın Haberleri için aşağı kaydırın