Etkilemek istediğiniz ya da hayatınızda olan kadın sizden uzak duruyor olabilir! Bunun nedeni yüksek ihtimalle yaptığınız hatalı bir hareket ya da sözden kaynaklanıyor olabilir. Mutlu bir ilişkisi olsun isteyenler dikkat! İşte kadınların erkeklerde sevmediği davranışlar...

Tıpkı aşırı ilgi gibi ilgisizlik de kadınların erkeklerden soğuması için önemli bir sebep. Günlerce aramamak, mesaj atmamak, birlikte kaliteli vakit geçirmek için zaman ayırmamak kadınların erkeklerde sevmediği davranışlar arasına giriyor.
 
Derecesi iyi ayarlanmamış ilgi kadınları bunaltıyor. Çoğu kadın fazla ilgiden sıkıldığını ve yoğun ilgi altında olmanın kendilerini bunalttığını söylüyor. Kadınlara yoğun ilgi gösteren erkekler kadınlar tarafından istenmiyor.
 
Erkekler kadınların maço erkeklerden hoşlandıklarını düşünseler de araştırmalar tam tersini gösteriyor.Kabalığın aslında gerçek bir güç olmadığını anlayan kadınlar; kendisine karşı kibar davranmayan erkekleri hayatında istemiyor.
 
Yönetilmekten ve kararlarına karışılmasından hiç hoşlanmayan kadınlar, özgürlüklerinin kısıtlandığını fark ettikleri anda sizden uzaklaşacaklardır. Onlardan sorumlu olduğunuzu düşünebilirsiniz ama kadınlar bunu istemiyor.
 
Bazı erkekler otuzlu yaşlarına da gelse hala annelerinin küçük çocukları gibi davranırlar. Anneye karşı olan bu aşırı düşkünlük kadınların en sevmediği alışkanlıklar arasında.