26 Ağustos 2019
  • Istanbul 25°
  • Ankara 23°
  • Izmir 27.22°
İmsak 04:45
Güneş 06:17
Öğle 13:11
İkindi 16:55
Akşam 19:55
Yatsı 21:21
BIST97.149
Dolar5,8335
Euro6,5065
Altın290,06

Evden Örümceği Atmanın Yolları

Örümceğe zarar vermeden ve temas etmeden bazı eşyaların yardımıyla evde kurtulabilirsiniz. İşte, o yöntemler...

Evden Örümceği Atmanın Yolları

Evden Örümceği Atmanın Yolları

Evdeki örümceklerden kurtulmak için bazı yöntemleri kullanabilirsiniz. Ne örümceği elinize alacaksınız ne de ona zarar vermeniz gerekecek.

ÖRÜMCEĞİ EVDEN DIŞARI ATMANIN YOLLARI

Bir maşrapa ve gazete kağıdını elinizde tutunuz. Maşrapayı örümceğin altına koymanın ardından hızlıca bir eylemle gazete kağıdı desteğiyle örümceği maşrapaya doğru düşürmeyi deneyin. Gazeteyi kalın sayfalarıyla katlayarak dikdörtgen biçimi oluşturunuz. Cüzdan görünümünü oluştuğunda örümceği içine doğru sürükleyiniz.

BOŞ ŞİŞE YÖNTEMİ

Boş bir su şişesini ters döndürünüz ve açık ağzı ile örümceği içine koyun. Şişeyi hafifçe hareket ettirdiğinizde örümcek şişenin içerisine doğru geçmeye başlayacaktır.

HAVLU YÖNTEMİ

Orta boy bir havlu veya bezle örümceğin altına çekiniz. Gazete kağıdı desteğiyle örümceği havlunun veya bezin üstüne koyunuz. Pencereden aşağı bezi dışarı çırpabilirsiniz. İçi boş

KİBRİT KUTUSU YÖNTEMİ

Kibrit kutusunun azıcık ağzını açınız. Arkasını döndürüp açık ağzını örümceğin üstüne örtünüz. Örümceği içeri kapatmanın ardından kibrit kutusunu hafifçe örterken bu hareketle örümceği kutunun içine harekete geçirmiş olacaksınız.

Son Dakika Kadın Haberleri için sayfayı aşağı kaydırın.


Yorum Yaz

Diğer Kadın Haberleri