26 Ağustos 2019
  • Istanbul 25.56°
  • Ankara 21°
  • Izmir 26.11°
İmsak 04:45
Güneş 06:17
Öğle 13:11
İkindi 16:55
Akşam 19:55
Yatsı 21:21
BIST97.149
Dolar5,809
Euro6,4816
Altın288,06

Buz Lazer Epilasyon Yüze Uygulanır mı?

Son zamanların trendi buz lazer ilgi görüyor. Ama kadınların aklında acaba buz lazer yüz için uygun mu sorusunu getiriyor.

Buz Lazer Epilasyon Yüze Uygulanır mı?

Buz Lazer Yüze Uygulanır mı?

Buz lazer acının daha az olduğu bir kökten kıl bitirme işlemidir. Ancak yüz için uygun olup olmadığı konusu başka bir konudur.

BUZ LAZER EPİLASYON YÜZE UYGULANIR MI?

Lazer epilasyonun en sık uygulandığı yerler arasında yüz de vardır. Yüzde özellikle bıyık bölgesinde uzayan kıllar birçok kadın için önemli bir estetik kaygıdır. Surattaki kılların hormonsal hasasiyeti çoktur ve bu bölgedeki kıllar derin köklüdür. . Kılların yanında ayva tüyü olarak adlandırılan ince tüyler de vardır. Yüz bölgesinde ideal lazer epilasyon yöntemi tercih edilmezse ayva tüylerinde tekrar çıkabilir ve bu tüyler kalınlaşabilir. Surattaki tüyleri etkili bir biçimde bitirmek isterken, hem başarısız neticelerle hem de daha çok kıl artışıyla mücadele etmek istemeyenler için en ideal işlemlrden biri Buz Lazer epilasyondur. Buz Lazer açık renkli ve ince kıllar dahil bütün kıl tiplerinde geçerlidir, ayva tüylerinde tekrar çıkma yapmaz ve yüz bölgesinde etkili sonuçlara gösterebilir.

Son Dakika Kadın Haberleri için sayfayı aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Kadın Haberleri