Son Dakika Coronavirüs Haberleri Korona Yaz 8119'a Gönder 10 ₺ Bağışta Bulun

Balık Burcu Kadını

Balık, öğrenmeyi çok seversin! Balık burcu kadını kimdir? neleri sever, şanslı günü hangi gündür? şans getiren renkleri hangisi, olumlu özellikleri, olumsuz özellikleri daha merak ettiğiniz birçok soruları haberimiz detayında bulabilirsiniz!

Balık Burcu Kadını

Balık burçları genellikle rahatına ve huzuruna çok düşkündür. Zihni hayeller, etkilenmeler seliyle ve ürkütücü duygu dalgalarıyla dolar.

Su gurubunun en yaratıcı burcusun! 

BALIK
(19 Şubat - 20 Mart 

Yönetici Gezegeni:
Element:
Nitelik:
Uğurlu Sayıları:
Gün:
Uğurlu Taşı:
Renk:
Tarot kartı:
Hayvan:
Bitki:
Kıymetli Taş:
Kıymetli Maden:

Neptün
Su
Değişken
2, 6
Cuma
Akuamarin
Turkuaz, nil yeşili
Ay
Balıklar
İncir ve söğüt , nilüfer, fulya
İnci
Platin

Olumlu Özellikleri: Alçak gönüllü. Şefkatli. Sempatik. Hassas. Adapte olabilir. Etkili. Anlayışlı. Nazik. Sezgili. Renkli hayaller. Derin duygular. Sevgiye düşkünlük. Merhametli. Güzel sanatlarda başarılı. İyi niyetli. Yardımsever.Kültür ve sanata önem veren, ilham kaynağı bol...

Olumsuz Özellikleri: Belirsizlik. İhmalcilik. Gizlilik. Kolay dağılmak. Zayıf arzular. Kararsızlık. Mücadeleci değil. Karamsar. Çekingen. Alıngan, içe dönük, ruhsal olumsuzluk, mesafeli bir yapıdadır.

BALIK BURCU KADINI ÖZELLİKLERİ

Balık burcu kadını hırslı,tuttuğunu koparan, çekici, sempatik ve iyi huylu tavırlarıyla dikkati çeker. Duygusal ve romantiktir. Evcimen ve evine bağlı bir yapısı vardır. Kendini evinde huzurlu ve rahat hisseder. 

Balık burcu kadınının sezgileri kuvvetlidir. Güzel olan her şeyi sever ve rahatına fazlasıyla düşkündür. Toplum içinde dikkati çekmek ister ve kendiyle gurur duyar.İnce ruhludur ve sanata düşkündür. 

Kıskanç bir yapısı vardır ve her konuda en iyi olmak ister. İstediği her şeye ulaşmak ister ve bunun için elinden gelen çabayı gösterir. Toplum içinde neşeli ve hareketli tavırlarıyla dikkati çeker. Giyime ve kuşama , bakımlı olmaya önem verir. 

Balık burcu kadını çekici ve hoş mizacıyla beğenilen bir kadın tipi çizer. Güzel ve zariftir. Aşka önem verir ve duygusal anlamda derin hislere sahiptir. Daima hayalindeki aşka ulaşmak ister. Sevip,sevildiğine inandığı taktirde sadık ve tutkulu bir aşık olacaktır.aşk onun için her şeydir.İlişkisinde fazlasıyla fedakardır. 

Balık burcu kadını sevdiği erkeği fazlasıyla sahiplenir ve kıskanır.Evliliğe yatkındır. Çocuklarına ve eşine bağlı olur.

Son Dakika Kadın Haberleri için aşağı kaydırın


[G-#15487]

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR