Kavrama güçlüğü ve kıvraklığıyla beğenileri toplayan yay burcu bu hafta neler yaşayacak? Yay burcunu taşıyanları bu hafta bekleyen değişimler ne? Yay burcu olanlar bu hafta özel yaşamında ve çevrelerinde nasıl bir yol izleyecek? Yay burcunun yaşayacağı değişimler haberin detayında saklı. İşte haberin detayı... 

16-22 NİSAN YAY BURCU

Bu hafta yay burcunu aşk hayatında önemli değişmeler bekliyor. Partnerinizi çok dikkatli bir şekilde dinlemelisiniz. Ayrıca partnerinizin de düşüncelerine önem vermelisiniz. Karşınızdaki kişi sizi çok seviyor ve size çok değer veriyor. 

Sevdiğiniz kişi sizden emin olmak istiyor. O yüzden karşınızdakine değer verdiğinizi göstermelisiniz. Eğer değer verdiğinizi hissettirmezseniz partneriniz yorulabilir. 

Bekar yay burcu taşıyıcıları bu hafta içinde baş döndürücü aşklar yaşayabilir. Heyecan verici sürprizlerle karşılaşabilir. Karşınıza çıkacak fırsatları değerlendirin. Aşk hayatınızda karşınıza nitelikli biri çıkabilir. Karşınıza çıkacak kişi sizi derinden bir sevgiyle kendine bağlayacak. 

Hafta içerisinde iş hayatınızda ve maddi açıdan güzel gelişmeler seyredecek. İş hayatınızda emeklerinizin karşılığını alacaksınız. 

Ancak bu hafta içerisinde yay burcu taşıyıcıları alışveriş tutkunu olacak. Ayrıca ilşkileriniz konusunda almak istediğiniz kararlar var. Bu kararlar için erken olabilir. Bu yüzden kendinize düşünmek için zaman ayırmalısınız.

Haftanın Mottosu:

“Sevdiğini belli et. Gizlemek başkalarına fırsat vermektir."

Son Dakika Kadın Haberleri için aşağı kaydırın