Işın Karaca’dan Merve Boluğur’a Cevap Gecikmedi

Şarkı çıkaracağını duyuran Merve Boluğur’un, kendisine ‘Bir sen eksiktin’ diyerek tepki gösteren Işın Karaca’ya ‘Işın’ın derdi benim zayıf olmam’ şeklinde karşılık verdiği iddia edilmişti. Karaca’dan Boluğur’a cevap gecikmedi.

22.01.2021-10:40 - (Son Güncelleme: 22.01.2021-16:42)Işın Karaca’dan Merve Boluğur’a Cevap Gecikmedi

Merve Boluğur’un şırkı çıkarmasını eleştiren Işın Karaca’ya ‘Işın’ın derdi benim zayıf olmam. Zayıf kadınlara her zaman düşmandır’ dediği ileri sürüldü. Boluğur, ‘Ben bütün kadınların kusursuz olduğunu düşünüyorum’ diyerek iddiaları yalanladı. Ancak Işın Karaca, ünlü oyuncuya cevap vermeyi ihmal etmedi.

Işın Karaca, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla Merve Boluğur’a şöyle seslendi: ‘Atalarımız şöyle buyurmuş̧: ‘Büyük lokma ye amma büyük söz konuşma’ illa da konuşacaksan ağızından çıkanı kulağın duysun ve her sözünü iyi tart! Bu iki kadın da benim. Ben beni seviyorum! Her şeklimle! Kapı kapı kilolarımı vermek için dolaştığım doğrudur! Yine aşırı bir kilolanmam olsa yine dolaşırdım. Ayıp değil ki kilolu olmak! Ama ben dünyada var olan büyük bir başarı ile geldiğim noktaya geldim. İlk ünlü olduğumda 20 sene önce 110kiloydum! Bu ne demek biliyor musun güzel kız! Şişmandım! Ama ses aynı ses! Kadın aynı kadın! Güzellik çok önemli bir kavram değil. Allah’ımın bana bağışladığı ses ile hayatımı idam ediyorum ve her günüm için şükrediyorum! Kendimce kendime güzelim. Kimsenin onayına ihtiyacım da yok. Kimsenin güzelliğini ya da zayıflığını kıskanacak halim yok çünkü̈ o arada o zayıf ve müzik piyasasındaki bütün güzel kızlar benim gibi şarkı söyleme derdindeydi. Sen ki geçmişinde marka yüzü̈ olduğun ürünlerin her boyuttaki kadına satıldığını bilirken böyle talihsiz bir açıklama ile kendini baltalıyorsun! Şimdi sana zahmet elindeki telefonu artık kenara koy! Kendine sana yalansız konuşacak 2-3 dost edin. Ve lütfen artık benim fotoğraflarımı vs paylaşma! Özrün kabahatinden büyük! Kadının en büyük düşmanı hep kadındır! Ama ben sana söz veriyorum, o şarkıyı okuyacaksın ya! Stüdyona gelip okutmayı ben yaptırayım. Sana iyiliğim dokunsun… İyilik bulaşıcıdır arkadaşlar… Unutmayın...'

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR