23 Temmuz 2019
  • Istanbul 24.44°
  • Ankara 21°
  • Izmir 27°
İmsak 03:54
Güneş 05:44
Öğle 13:16
İkindi 17:12
Akşam 20:37
Yatsı 22:19
BIST101.089
Dolar5,68
Euro6,3696
Altın260,10

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan: Bu Muhalefetten Halk Bıkmıştır

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, muhalefet partilerini eleştirdi. Erbakan, "Mevcut iktidar 17 yılda hiçbir yararlı iş yapmadı, ne yaptıysa yanlış yaptı' diyen muhalefetten bu halk bıkmıştır ve şikayetçidir" dedi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan: Bu Muhalefetten Halk Bıkmıştır

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin Yozgat il teşkilatı tarafından yapılan İl Kongresi'ne katıldı. Yozgat Belediyesi Büyük Sinema Kültür Salonu'ndaki il kongresinde açıklamalar yapan Erbakan, partisinin kongre sürecini anlatmasının ardından muhalefet partilerini eleştirdi.

Erbakan, "Halkımız muhalefetten niçin şikayetçi? Senelerden beri muhalefet ediyorlar. Tek hedefleri var; 'Bu iktidar gitsin de ne olursa olsun, yeter ki bu iktidar gitsin. Yerine daha kötüsü gelecek olsa dahi yeter ki bu mevcut iktidardan kurtulalım'. Bu kin, haset, hırs siyasetiyle intikam siyasetiyle şahsi hesap siyasetiyle halka yararlı olunmaz. Bugün Türkiye'de yalnızca eleştiren, çözüm üretmeyen, yalnızca teşhis ve tespit yapan, tedavi ortaya koyamayan bir muhalefet var. 'Mevcut iktidar 17 yılda hiçbir yararlı iş yapmadı, ne yaptıysa yanlış yaptı' diyen muhalefetten bu halk bıkmıştır ve şikayetçidir" diye konuştu.

Son Dakika Gündem Haberleri için asagi kaydirin.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri