Terörist Ceren Güneş'in Son Görüntüleri Sosyal Medyayı Salladı!

Etkisiz hale getirilen YPG'li terörist Ceren Güneş'in, CHP'li Ağbaba ile Meclis'teki görüntüleri gündeme yansıdı.

Terörist Ceren Güneş'in Son Görüntüleri Sosyal Medyayı Salladı!

Etkisiz hale getirilen YPG'li terörist Ceren Güneş'in, CHP'li Ağbaba ile Meclis'teki görüntüleri gündeme yansıdı.

Suriye'de etkisiz hale getirilen YPG mensubu Ceren Güneş'in örgüte katılmadan önce TBMM'de, CHP'li Veli Ağbaba'yı ziyaret edip, terör yandaşlarından üniversite öğrencileri için destek istediği video ortaya çıktı. Sosyal medyada büyük ses getiren bu içerik büyük tepki gördü.

MECLİS'TE CHP'Lİ VELİ AĞBABA'YI ZİYARET ETMİŞ

Muğla'da terör örgütü PKK/YPG yandaşlarıyla tanışıp örgüte katılan terörist Ceren Güneş, Suriye'de etkisiz hale getirilmişti. Sosyal medyada yankı uyandıran haber sonrası yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. Terörist Ceren Güneş'in, PKK'ya katılmadan önce Meclis'te CHP'li Veli Ağbaba'yı ziyaret etmiş ve tutuklu terör örgütü yandaşı tıp öğrencileri için destek istemiş. Sosyal medyada yayılan videoya ise sert tepkiler geliyor.

MECLİS'TE STETOSPOKLA FOTOGRAF

Muğla'da terör örgütü PKK yandaşlarıyla tanışan Güneş, ardından terör örgütü PKK'ya katıldı. Dağa çıkarak PKK'lı teröristlerden eğitim alan Ceren Güneş, ardından soluğu Suriye'nin kuzeyinde aldı. YPG üniformasını giyerek çatışmalara katılan Güneş, girdiği çatışmalarda etkisiz hale getirildi. Öldürülme haberleri büyük yankı uyandırırken, Güneş'in Meclis'te, Veli Ağbaba ile olan görüntüleri ortaya çıktı. Tutuklu terör yandaşları tıp öğrencileri için destek isteyen Güneş poz vermişti.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırınız.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri