Samsun'da Narkotik Operasyon; 13 Kişi Yakalandı

Samsun Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri 'torbacı' olarak tabir edilen sokak satıcılarına ilişkin gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda bu sabah Canik ve İlkadım ilçelerinde eş zamanlı operasyon yaptı

Samsun'da Narkotik Operasyon; 13 Kişi Yakalandı

Samsun'da Narkotik Operasyon; 13 Kişi Yakalandı

Samsun'da 'torbacı' diye bilinen sokak satıcılarına ilişkin güvenlik güçleri tarafından gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda 13 kişi yakalandı..

Samsun Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri 'torbacı' olarak tabir edilen sokak satıcılarına ilişkin gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda bu sabah Canik ve İlkadım ilçelerinde eş zamanlı operasyon yaptı. 35 ekip ve 130 polisin bulunduğu operasyonda 13 kişi ekipler tarafından yakalandı.

Gözaltına alınan zanlılarla bağlantılı daha önce ve operasyon sırasında gerçekleştirilen aramalarda çok sayıda paketler halinde satışa hazır fişekler halinde 114,18 gram bonzai, 102 adet ecstasy hap, 670 adet uyuşturucu madde etkisi gösteren sentetik ecza, 2,14 gram esrar maddesi, 1 adet 9 mm çapında ruhsatsız tabanca ve 10 adet fişek, 100 paket kaçak sigaraya el konuldu.

Olay hakkındaki soruşturma sürüyor.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri