Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Milletvekili Mustafa Destici, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisini Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etmesinin sonrasında, BBP Genel Merkezinde basın mensuplarına önemli açıklamalar yaptı.    

KABİNEDE OLMAM SÖZ KONUSU DEĞİL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmesine ilişkin konuşan Mustafa Destici, "Hayırlı olsun ziyaretiydi. Ben kabulleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Gündemdeki konuları istişare etme fırsatı bulduk. Benim kabinede yer almam gibi bir şey söz konusu değil çünkü ben BBP'nin Genel Başkanıyım, şu anda TBMM'deki milletvekiliyim. Tabi ki biz AK Parti ile grubuyla uyum içerisinde hareket edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.    

BBP lideri Mustafa Destici, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile TBMM'ye katkı vermeye ve birlikte olmaya devam edeceklerini ifade ederek, "İnandıklarımızı da söyleyeceğiz, doğrularımızı da söyleyeceğiz, Türkiye'nin meseleleriyle ilgili fikir ve düşüncelerimizi de söyleyeceğiz. İyi olanların, doğru olanların ve toplum içinde beklenti olanların yapılması noktasında elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz’’ şeklinde konuştu.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.