Muharrem İnce Canlı Yayında Rezil Oldu

CHP cumhurbaşkanı adayı İnce, "Harp Akademileri’ni kapattılar Milli Savunma Üniversitesi kurdular, rektör atadılar o da FETÖ’cü çıktı" ifadelerini kullandı. Muharrem İnce'nin bu açıklamasının "yalan" olduğu kısa bir zaman içinde anlaşıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, seçime 14 gün kala seçim çalışmalarına hız verdi. Şimdiye kadar toplam 77 yerde miting yapan İnce, aynı zamanda birçok televizyon programında da yer aldı.

Muharrem İnce katıldığı her televizyon programında bir skandalın altına imza attı. Daha önce katıldığı bir televizyon programında ‘büyükelçiler bana sordu’ yalanını söyleyen İnce, yine yalan bir açıklama ile insanları zan altında bıraktı.

NTV’ye konuk olan İnce, yaptığı bir açıklama sonrasında sunucu, Rektör Afyoncu'nun hakkındaki iddiaları düzeltmek için programa bağlanmak istediğini belirtti. Bunun arından Muharrem İnce, "Doğru'dur. Dekan olacak o. Ben 4 yıllık üniversite mezunuyum o yüzden, rektör ve dekan ayrımını bilirim" ifadelerini kullandı..

Fakat CHP’li İnce'nin "FETÖ'cü dekan" açıklamasının da yalan olduğu kısa bir süre sonra anlaşıldı. Sunucu bir kere daha cevap hakkı için telefon bağlantısı talebi olduğunu ifade etti. İkinci kez "yalanlanan" Muharrem İnce, gergin ve sinirli bir ifade ile her isteyenin programa bağlanmamasını istedi. İşin doğrusunun üniversitede görevli 150 şube Müdüründen biri olan Kadir Atakan olduğu aktarıldı.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR