MHP'nin 31 Mart 2019 mahalli idareler seçimlerinde bugün kesinleşen belediye başkan adaylarının listesi şu şekilde: 

1-) Afyonkarahisar Merkez Afyonkarahisar il Fatih Çetinkaya

2-) Aksaray Merkez Aksaray il Sefer Alkan

3-) Amasya Merkez Amasya il Mehmet Sarı

4-) Bayburt Merkez Bayburt il Hükmü Pekmezci

5-) Bilecik Merkez Bilecik il Akın Atakan

6-) Bingöl Merkez Bingöl il Mehmet Ziya Buyankara

7-) Bitlis Merkez Bitlis il Mehmet Yılmaz

8-) Edirne Merkez Edirne il Recep Kozan

9-) Gümüşhane Merkez Gümüşhane il Sabri Varan

10-) Iğdır İL İsa YaşarTEZEL

11- Yalova İL MuratASLANHAN

12- Yozgat İL Mehmet ERDEMİR

13- Adıyaman Besni Çakırhüyük BELDE Miktat ÇETİN

14- Afyonkarahisar Çay İLÇE Hüseyin ÇAĞRI

15- Afyonkarahisar Çay Pazarağaç BELDE Adem BULUT

16- Afyonkarahisar İhsaniye Kayıhan BELDE Ömer ŞAHİN

17- Afyonkarahisar Kızılören Kızılören İLÇE Ali EROL

18- Afyonkarahisar Merkez Çıkrık BELDE Lokman ÇETİNAKTI

19- Afyonkarahisar Merkez Fethibey BELDE Mustafa ÖZDEMİR

20- Afyonkarahisar Merkez Işıklar BELDE Erol ÖZAĞIL

21- Aksaray Güzelyurt Ihlara BELDE İsmail YILMAZ

22- Aksaray Güzelyurt Selime BELDE Turgut YAYATAN

23- Aksaray Merkez Topakkaya BELDE Harun OFLAZ

24- Aksaray Merkez Yenikent BELDE Mehmet Emin YUMUŞAK

25- Ardahan Göle Göle İLÇE İbiş UYMAZ

26- Ardahan Göle Köprülü BELDE Farız TAŞDEMİR

27- Bartın Merkez Hasankadı BELDE Şeref İMİROĞLU

28- Bartın Merkez Kozcağız BELDE Savaş BUYURMAN

29- Bartın Ulus Kumluca BELDE İsmail CAN

30- Bayburt Demirözü Gökçedere BELDE Yavuz BAKIR

31- Bilecik Bozüyük Bozüyük İLÇE Oğuz SERTLER

32- Bilecik Merkez Vezirhan BELDE Hüseyin OCAK

33- Bilecik Söğüt Söğüt İLÇE İsmet SEVER

34- Bingöl Kiğı Kiğı İLÇE Nazif HASSOYLU

35- Bingöl Yayladere Yayladere İLÇE Mehmet DURANSEL

36- Bingöl Yedisu Yedisu İLÇE Ömer İSEN

37- Bitlis Adilcevaz Adilcevaz İLÇE Ceyhan BATAR

38- Bitlis Tatvan Tatvan İLÇE Abdulkerim AKAY

39- Bolu Kıbrıscık Kıbrıscık İLÇE Ersin ERCAN

40- Bolu Merkez Karacasu BELDE Halit BELEN

41- Bolu Yeniçağa Yeniçağa İLÇE Zeki Mustafa EGECİ

42- Burdur Karamanlı Karamanlı İLÇE Filiz ŞENER TÜRKOĞLU

43- Burdur Yeşilova Yeşilova İLÇE Ömer ATASOY

44- Çanakkale Çan Terzialan BELDE Arif YUMUŞAK

45- Çanakkale Gelibolu Gelibolu İLÇE Mehmet ELİGÜL

46- Çankırı Eldivan Eldivan İLÇE Nusrettin GÖKÇER

47- Çankırı Kızılırmak Kızılırmak İLÇE Bahattin GÜLER

48- Çankırı Şabanözü Şabanözü İLÇE Mustafa KARAKAYA

49- Düzce Çilimli Çilimli İLÇE Ömer DEMİRTAŞ

50- Düzce Yığılca Yığılca İLÇE Rasim ÇAM

51- Edirne Havsa Havsa İLÇE Tefik ALTIPARMAK

52- Edirne Lalapaşa Lalapaşa İLÇE Mehmet Vedat KUŞOĞLU

53- Edirne Meriç Küplü BELDE Ali TÜKEL

54- Edirne Süloğlu Süloğlu İLÇE Aydemir ARSLAN

55- Edirne Uzunköprü Uzunköprü İLÇE Şahin ŞENGÜL

56- Edirne Uzunköprü Kırcasalih BELDE Kenan HELEMAN

57- Elazığ Ağın Ağın İLÇE Ali USLU

58- Elazığ Palu Beyhan BELDE Bayram ÖZTÜRK

59- Erzincan Merkez Yaylabaşı BELDE Şefik TAŞKIRAN

60- Erzincan Çayırlı Çayırlı İLÇE Oktay EFE

61- Erzincan Otlukbeli Otlukbeli İLÇE Yusuf TEKTAŞ

62- Erzincan Tercan Çadırkaya BELDE Sait DURGUN

63- Erzincan Tercan Kargın BELDE Yunus TÜRKMEN

64- Erzincan Tercan Mercan BELDE Bayram BİLİCİ

65- Giresun Merkez Duroğlu BELDE Halil ÇETİN

66- Gümüşhane Kelkit Öbektaş BELDE Yemen DEMİR

67- Gümüşhane Köse Köse İLÇE Turgay KESLER

68- Gümüşhane Merkez Arzularkabaköy BELDE Çetin Rıza TANIŞ

69- Gümüşhane Şiran Şiran İLÇE Mutlu ÖZEL

70- Gümüşhane Şiran Yeşilbük BELDE Sezai DOĞAN

71- Gümüşhane Torul Torul İLÇE EvrenEvrim ÖZDEMİR

72- Iğdır Karakoyunlu Karakoyunlu İLÇE Bayram Ali BALLI

73- Iğdır Merkez Melekli BELDE Eray ÇOŞAR

74- Isparta Eğirdir Sarıidris BELDE Ramazan PALA

75- Isparta Merkez Kuleönü BELDE Sezayi ÇAKIR

76- Isparta Merkez Savköy BELDE Mustafa AVŞAR

77- Isparta Şarkikaraağaç Şarkikaraağaç İLÇE Sefa ARIKAN

78- Isparta Şarkikaraağaç Çarıksaraylar BELDE Halil TOPRAK

79- Isparta Şarkikaraağaç Çiçekpınar BELDE Memiş KAYNAK

80- Isparta Yalvaç Yalvaç İLÇE Halil Hilmi TÜTÜNCÜ

81- Karabük Yenice Yortan BELDE Ali ŞIK

82- Kastamonu İhsangazi İhsangazi İLÇE Hayati SAĞLIK

83- Kırıkkale Delice Delice İLÇE Soner MAZILIGÜNEY

84- Kırıkkale Keskin Keskin İLÇE Mustafa Alp SÜLSİPİROĞLU

85- Kırıkkale Merkez Hacılar BELDE Mehmet KOYUNCU

86- Kırklareli Lüleburgaz Evrensekiz BELDE Birol ÖZBAY

87- Kırklareli Vize Çakıllı BELDE Mehmet BAYRAM

88- Kırşehir Çiçekdağı Köseli BELDE Bekir YILMAZ

89- Kırşehir Kaman Kurancılı BELDE Erdoğan TEKELİ

90- Kırşehir Merkez Özbağ BELDE Rasim ARAZAY

91- Kütahya Altıntaş Altıntaş İLÇE Mehmet AKBUNAR

92- Kütahya Aslanapa Aslanapa İLÇE Gökhan GÜREL

93- Kütahya Domaniç Çukurca BELDE İlyas TOSUN

94- Kütahya Gediz Gediz İLÇE Mehmet OYAN

95- Kütahya Gediz Gökler BELDE Yüksel ARIK

96- Kütahya Gediz Yenikent BELDE Mehmet KARACA

97- Kütahya Merkez Seyitömer BELDE Halil ÖZTÜRK

98- Kütahya Simav Çitgöl BELDE Yüksel ÜNAL

99- Nevşehir Avanos Avanos İLÇE Mustafa Kenan SARITAŞ

100- Nevşehir Merkez Göreme BELDE Ömer EREN

101- Nevşehir Merkez Kaymaklı BELDE Harun ÇEKİÇ

102- Nevşehir Derinkuyu Yazıhüyük BELDE Burhanettin KARAKETİR

103- Nevşehir Kozaklı Kozaklı İLÇE Celalettin GÜVEN

104- Nevşehir Merkez Uçhisar BELDE Ali KARASLAN

105- Niğde Bor Bahçeli BELDE Bülent GÖZÜPEK

106- Niğde Çiftlik Çiftlik İLÇE Fazlı KOÇ

107- Niğde Çiftlik Azatlı BELDE Rasim AYDIN

108- Niğde Çiftlik Bozköy BELDE Kemal BEŞER

109- Niğde Çiftlik Divarlı BELDE Mustafa BALCAN

110- Niğde Merkez Aktaş BELDE Erdoğan ŞEVENK

111- Niğde Merkez Alay BELDE Hacı Mehmet VAROL

112- Niğde Merkez Bağlama BELDE Murat KARAKUZU

113- Niğde Merkez Hacıabdullah BELDE Recep DOĞMUŞ

114- Niğde Merkez Karaatlı BELDE Faik OKUMUŞ

115- Niğde Merkez Kiledere BELDE İsmet EVLENDİ

116- Niğde Merkez Konaklı BELDE Maksut ÖZÇELİK

117- Niğde Merkez Orhanlı BELDE Şükrü ÖZDEMİR

118- Niğde Ulukışla Ulukışla İLÇE Ali ÜNKESEN

119- Rize Derepazarı Derepazarı İLÇE Selim METİN

120- Rize Hemşin Hemşin İLÇE Muhammet SAĞLAM

121- Rize İkizdere İkizdere İLÇE Hakan KARAGÖZ

122- Rize İyidere İyidere İLÇE Osman METE

123- Sivas Doğanşar Doğanşar İLÇE Halil BALIK

124- Sivas Gemerek Gemerek İLÇE Yurt KOÇ

125- Sivas Gemerek Sızır BELDE Ali TAMER

126- Sivas Gölova Gölova İLÇE Halil ÖNGE

127- Sivas Gürün Gürün İLÇE Nami ÇİFTÇİ

128- Sivas Hafik Hafik İLÇE Selahattin ÇUHADAROĞLU

129- Sivas Kangal Kangal İLÇE Eren Derviş AKPINAR

130- Sivas Koyulhisar Koyulhisar İLÇE Osman EPSİLELİ

131- Tokat Erbaa Gökal BELDE Osman AKBULUT

132- Tokat Erbaa Karayaka BELDE Sebahattin ŞENEL

133- Tokat Niksar Serenli BELDE Nurettin KELEŞ

134- Tokat Pazar Pazar İLÇE Oğuz KELEŞ

135- Tokat Reşadiye Bereketli BELDE Necaattin ŞAHİN

136- Tokat Reşadiye Bozçalı BELDE Bolhan DURMUŞ

137- Tokat Reşadiye Cimitekke BELDE Erol AYDIN

138- Tokat Yeşilyurt Yeşilyurt İLÇE Muhsin YILMAZ

139- Tokat Zile Zile İLÇE Ali ÖZGAN

140- Yalova Armutlu Armutlu İLÇE Mustafa TOKAT

141- Yalova Çınarcık Teşvikiye BELDE Mustafa NURTEN

142- Yalova Merkez Kadıköy BELDE Muhsin GÜRKAL

143- Yozgat Aydıncık Aydıncık İLÇE Selahattin ÖZDEMİİR

144- Yozgat Boğazlıyan Boğazlıyan İLÇE İbrahim TAMER

145- Yozgat Çandır Çandır İLÇE Mehmet Emin MURAT

146- Yozgat Çayıralan Çayıralan İLÇE Kıyasi BAŞGÜL

147- Yozgat Kadışehri Kadışehri İLÇE Mustafa DOĞRU

148- Yozgat Saraykent Ozan BELDE Mustafa CANSEVER

149- Yozgat Sarıkaya Sarıkaya İLÇE Ömer AÇIKEL

150- Yozgat Aydıncık Baydiğin BELDE Ünal KARACA

151- Yozgat Boğazlıyan Sırçalı BELDE Erhan TANIŞ

152- Yozgat Sorgun Gülşehri BELDE Aziz KAYA

 

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.