Küçükçekmece'de İstismara Uğrayan 5 Yaşında Kız Çocuğu Yoğun Bakıma Kaldırıldı

İstanbul Küçükçekmece'de 5 yaşındaki bir kız çocuğunun kimliği henüz tespit edilemeyen bir kişi tarafından istismara uğradığı belirtildi. İstismara uğradığı öne sürülen çocuğun Amcası Vasfi E. 'Benim bugün haberim oldu. Çocuk şuan yoğun bakımda' açıklamasında bulundu.

Küçükçekmece'de İstismara Uğrayan 5 Yaşında Kız Çocuğu Yoğun Bakıma Kaldırıldı

Küçükçekmece'de İstismara Uğrayan 5 Yaşında Kız Çocuğu Yoğun Bakıma Kaldırıldı

Meydana gelen olay, Küçükçekmece Kanarya Mahallesi'nde geçtiğimiz gün öğle vaktinde yaşandı. İddiaya göre; henüz kimliği tespit edilemeyen bir kişi, evinin önünde oyun oynayan 5 yaşındaki bir kız çocuğunu karşıdaki apartman boşluğuna götürerek cinsel istismarda bulundu. Ailesi, küçük çocuğu kanlar içerisinde kapının önünde görünce vakit kaybetmeden hastaneye götürdü. Ameliyata alınan ve yoğun bakımdaki tedavisi devam eden çocuğun hayati riskinin olduğu ifade edildi. Durumdan haberdar olan mahalle sakinleri Kanarya mahallesinde yürüyüş yaptı.

'ÇALIŞANLAR ÖĞLE YEMEĞİNE GİTTİĞİ SIRADA OLMUŞ'

Bir mahalle sakini 'Dün öğle sıralarında oldu. İnşaatta çalışanların öğle yemeğine gittiği sırada olmuş. Kızı alıp götürmüş hatta yanında 5 yaşında başka bir çocuk da varmış, ona para vermiş. Çocuk da koşmuş komşulara söylemiş 'orada pislik yapıyorlar' diye. Onlar artık bu şekil kaçmışlar. Biz bir kişi biliyoruz ama çocuk annesine iki kişi demiş. Çocuk kendisi kalkmış annesine gitmiş. Şuanda durumu kritik, babası felç oldu diye duydum. Annesi de yeni doğum yapmış durumu iyi değil. Bildiklerimiz bu kadar' açıklamasında bulundu.

'SİZE PARA VERECEĞİM DİYEREK ÇOCUKLARI ARKA TARAFA GÖTÜRÜYOR'

Çocuklardan birinin dayısı olduğunu ifade eden Barış Sezgin '3 çocuklardı, kız 5 yaşında, erkek çocukların biri 5, biri 6 yaşında. 3 çocuk burada oyun oynuyor. Şahıs geliyor 'size para vereceğim' diyerek çocukları arka tarafa götürüyor. Zaten çocuklar korkudan kaçıyor. Kız çocuğunu da bildiğim kadarıyla görünmeyecek bir şekilde duvarın arkasına götürüyor. Çocuklar da çığlık atıyor. Şahıs da yukarıya doğru kaçmış' şeklinde konuştu.

'ÇOCUK YOĞUN BAKIMDA'

Cinsel istismara uğradığı öne sürülen çocuğun amcası Vasfi E. 'Olay dün olmuş, benim bugün haberim oldu. Olay burada gerçekleşti. Çocuk şuan yoğun bakımda, çocuğun babası da hasta, yanında bekliyor' ifadesinde bulundu. Güvenlik Güçleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri