Kartal'da Hırsızlar 10 Bin Lira İçin Bir Kadını Öldürüp Evini Yaktı

Kartal’da evinde çıkan yangında cansız bedeni bulunan Feride Genç’in hırsızlar tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Bir çocuk annesi kadının, sattığı aracın parası için öldürülüp evinin kundaklandığı tespit edildi.

Kartal'da Hırsızlar 10 Bin Lira İçin Bir Kadını Öldürüp Evini Yaktı

Kartal Petroliş Mahallesi Kamelya Sokak'taki bir apartmanın giriş katında geçen hafta öğle saatlerinde yangın çıkmıştı. Yangına müdahale eden itfaiye ekipleri, evde yoğun dumanın arasında Feride Genç'in cansız bedenini bulmuştu.

Polis yaptığı çalışmalarda, son yolculuğuna uğurlanan Feride Genç'in yangından kısa süre önce noterde bir işlem yaptığı bilgisine ulaştı. Genç'in 3 yıl önce kaybettiği eşine ait aracı 10 bin 750 liraya sattığı tespit edildi.

Ayrıca kamera kayıtlarına göre işlem sırasında kadının yanında Muharrem K. isimli bir şahsın olduğu da tespit edildi. Yangından bir gün sonra gözaltına alınan şahsın yüzünde tırnak ve boğuşma izlerine rastlandı. Şüpheli şahsın olay gününde Feride Genç ile para sebebiyle tartıştıkları ve genç kadını öldürüp parasını aldıktan sonra evi kundakladığı iddia edildi. Şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.  

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR