İzmir'de Anaokulunda Şiddet İddiasına Soruşturma Başlatıldı

İzmir Buca'daki bir anaokulunda 2,5 yaşındaki bir öğrenciye başka çocuklar tarafından şiddet uygulandığı iddialarına ilişkin soruşturma başlatıldı.

İzmir'de Anaokulunda Şiddet İddiasına Soruşturma Başlatıldı

İzmir Milli Eğitim Müdürlüğünce, Buca'daki özel bir anaokulunda 2,5 yaşındaki öğrenciye başka çocuklarca şiddet uygulandığı iddialarına ilişkin inceleme ve soruşturma başlatıldığı ifade edildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, bazı medya organlarında, Buca ilçesindeki özel bir anaokulunda 2,5 yaşındaki çocuğa başka öğrenciler tarafından şiddet uygulandığı yönünde haberlerin yer aldığı kaydedildi.

İnceleme ve soruşturma için müfettiş görevlendirildiği kaydedilen açıklamada, "Konu Müdürlüğümüzce hassasiyetle takip edilmektedir." ifadesi kullanıldı.

Bazı medya organlarında yer alan haberlerde, İzmir'in Buca ilçesindeki bir anaokulunda, 2,5 yaşındaki M.D'nin, öğretmenlerinin 15 dakikalığına yalnız bıraktığı anda iki çocuk tarafından darbedildiği, öğretmenlerinin haber vermesi üzerine annesi tarafından hastaneye götürülünce darp olayının tespit edildiği iddia edilmişti.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR