İntihar Etmeye Çalışan Bir Turisti Başka Bir Turist Kurtardı

Fatih'te bulunan Galata Köprüsü'nün altından denize atlayarak intihar etmeye çalışan bir kadını Romanyalı bir turist kurtardı.

İntihar Etmeye Çalışan Bir Turisti Başka Bir Turist Kurtardı

İstanbul Fatih'te bulunan Galata Köprüsü'nün altından denize atlayarak intihar etmeye çalışan yabancı uyruklu kadını, restoranda ailesiyle birlikte oturan Romanyalı bir başka turist Lucian Bolboros kurtardı.

İNTİHAR GİRİŞİMİNDE BULUNDU

Olay, Fatih'te bulunan Galata Köprüsü'nde saat 11.00 sularında oldu. Söylenene göre, yabancı uyruklu bir kadın köprünün altında bulunan korkuluklardan denize atlayarak intihar etmeye çalıştı. Denizde boğulan kadını gören Romanyalı turist Lucian Bolboros, kadını kurtarmak için denize atladı.

OLAY YERİNE EKİPLER SEVK EDİLDİ

Restoran çalışanlarının ihbarı üzerine olay yerine sahil güvenlik, deniz polisi ve sağlık ekipleri intkal etti.. Romanyalı turist intihar girişiminde bulunan kadını ekiplerin yardımıyla kıyıya çıkardı. Sağlık ekipleri yabancı uyruklu kadına ilk müdahaleyi olay yerinde yaptıktan sonra civardaki bir hastaneye kaldırdı. Boğulma tehlikesi geçiren kadının hayati tehlikesinin bulunmadığı anlaşıldı.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR