24 Ağustos 2019
  • Istanbul 25.56°
  • Ankara 19.44°
  • Izmir 27.22°
İmsak 04:42
Güneş 06:15
Öğle 13:12
İkindi 16:57
Akşam 19:58
Yatsı 21:25
BIST97.149
Dolar5,7635
Euro6,4297
Altın282,95

Ekrem İmamoğlu'nun CNN Türk İddiası, Kanal Tarafından Yalanlandı

CHP'nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu'nun CNN Türk'te katıldığı programı çeken kameramanların kovulduğu iddiası kanal tarafından yalanlandı.

Ekrem İmamoğlu'nun CNN Türk İddiası, Kanal Tarafından Yalanlandı

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu Sözcü TV'de ekranlara gelen Halk Arenası programına konuk oldu. Uğur Dündar'ın sorularını cevaplayan İmamoğlu, CNN Türk ile alakalı çarpıcı bir iddia ortaya attı. İmamoğlu mesele ile alakalı şunları ifade etti:

"Bir duyum fakat inşallah doğru değildir. İnşallah böyle bir şey olmamıştır. CNN Türk'te katıldığım programı çeken 4 kameramanın işine son verildiğini duydum. Eğer bunu CNN Türk birkaç gün içinde yalanlamaz ise, sukut ikrardandır. Yani kabul etmiş olursunuz. Beni çeken kameramanın ne suçu var?''

CNN TÜRK'TEN AÇIKLAMA GELDİ

Söz hususu iddia, sosyal medyada en fazla tartışılan konuların arasına girerken, CNN Türk'ten yalanlama geldi. CNN Türk, yaptığı açıklamada "Sayın Ekrem İmamoğlu'nun katıldığı Tarafsız Bölge programının sonrasında görevli kameramanların işine son verildiği bilgisi doğru değildir. Kurumumuz bünyesinde vazife yapan kameramanlar görevlerinin başındadır" dedi. Kurumun açıklamasında CNN TÜRK'e teknik hizmet sağlayan şirketin konu ile alakalı ilettiği yazılı belge de yer aldı.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri