Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kurmayları ile AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'na Geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan seçimleri değerlendirmek için kurmaylarıyla AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nda bir araya geldi. Toplantıda yerel seçim sonuçlarının değerlendirilmesi bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kurmayları ile AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'na Geldi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kurmayları ile AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'na Geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'na geldi. Erdoğan'ın AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nda kurmayları ile gerçekleştireceği toplantıda 31 Mart yerel seçim sonuçlarını değerlendirmesi bekleniyor.

Erdoğan'ın Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki ve bazı belediye başkanları ile görüşeceği tahmin ediliyor.

SÜLEYMAN SOYLU, BİNALİ YILDIRIM VE MEHMET ÖZHASEKİ DE GELDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, öğle saatlerinde Üsküdar Kısıklı'da yer alan evinden çıkarak AK Parti İstanbul İl Başkanlığına geldi. Erdoğan'dan önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki ve İstanbul'un bazı ilçelerinin belediye başkanlarının AK Parti İstanbul İl Başkanlığı binasına geldiği fark edildi.

SEÇİM SONUÇLARINI DEĞERLENDİRMESİ BEKLENİYOR

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nda kurmayları ile gerçekleştireceği toplantıda seçim sonuçlarını değerlendirmesi bekleniyor.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Gündem Haberleri